جستجوگر خبری شهرستان شفت

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با اشاره به توفیقات حاصله دولت در کنترل بیماری کرونا گفت: مدیریت بهداشت و درمان کشور به ویژه در استان گیلان قابل تحسین است.

جبار کوچکی نژاد امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به عمق خسارت های وارده ناشی از کرونا به مردم اظهار کرد: حدود دو سال درگیر بیماری کرونا هستیم و این بیماری آسیب جدی به مردم وارد کرده است. 

وی با اشاره به غفلت مسوولان دولت دوازدهم در کنترل بیماری کرونا افزود: دولت گذشته با توجه به منابع مالی و همچنین آگاهی و فرهنگ غنی مردم زودتر می توانست اقدامات پیشگیرانه را انجام دهد تا بیش از این به مردم و اقتصاد کشور آسیب وارد نشود. 

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه در دولت پیشین نتوانستیم اقدامات اساسی و ریشه ای حول محور مدیریت بیماری کرونا انجام دهیم، تصریح کرد: خوشبختانه با روی کار آمدن دولت جدید هم تولیدات داخلی رونق گرفته و هم واکسن های وارداتی به موقع و بدون آنکه مشکلاتی از قبیل کمبود منابع ارز داشته باشیم، وارد کشور شده است. 

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس یازدهم، مدیریت بهداشت و درمان کشور به ویژه در استان گیلان را قابل تحسین ارزیابی کرد و افزود: استان گیلان در حوزه سلامت به ویژه در پوشش حداکثری واکسیناسیون کرونا توانست رتبه نخست را در کشور کسب کند و به نوعی می توان گفت ختم این بیماری نیز از استان گیلان بوده است. 

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به توفیقات حاصله گیلان به ویژه در بحران کرونا بیان کرد: گیلان در حالی توانسته بالاترین سطح پوشش واکسیناسیون کرونا در کشور را داشته باشد و بر پیشروی این ویروس غلبه کند که خودش جز نخستین استان های درگیر این بیماری بود. 

کوچکی نژاد به نقش ارزنده گروه های داوطلب به ویژه پرستاران اشاره کرد و افزود: گروه هایی از جمله در بخش پرستاری در اوج بحران کرونا با بخش های درمان همکاری مجدانه داشتند و در جنگ با کرونا جان خود را کف دست گرفتند و امروز لازم است شرایط برای تداوم همکاری با آن ها فراهم شود. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸/منویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان