جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گزارش ۸دی، اسدالله عباسی عصر امروز (دوشنبه) در حاشیه بازدید از مناطق برف گرفته امامزاده ابراهیم شهرستان شفت در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به پیش بینی بارش برف در استان اظهار کرد: در همین راستا آماده ...

به گزارش ۸دی، اسدالله عباسی عصر امروز (دوشنبه) در حاشیه بازدید از مناطق برف گرفته امامزاده ابراهیم شهرستان شفت در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به پیش بینی بارش برف در استان اظهار کرد: در همین راستا آماده باش کامل به همه دستگاه ها و مدیران داده شده است

وی در ادامه افزود: به همه مدیران دستور داده شده بود تا امکانات و تجهیزات دولتی و بخش خصوصی را برای مقابله با هر گونه بحران احتمالی آماده کنند. در بازدیدهای سرزده که از محور امامزاده ابراهیم شهرستان شفت انجام شد، عوامل راهداری مشغول خدمات رسانی هستند.

استاندار گیلان با اشاره به ادامه تلاش ها برای باز کردن مسیرهای ارتباطی بویژه روستاها گفت: برق ساکنان این مناطق وصل و از نظر زیرساخت ها وضعیت مطلوب است.

این مقام مسئول با بیان اینکه هم اکنون در حال بررسی وضعیت منطقه و عملکرد عوامل اجرایی هستم، اضافه کرد: همه دستگاه های اجرایی و خدمات رسان تا عادی شدن شرایط ، پای کار هستند.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به اینکه باید تلاش شود تا مردم از نظر سوخت و ارزاق عمومی دچار مشکل نباشند، گفت: طبق پیش بینی ها میزان بارش برف در مسیر امامزاده ابراهیم زیاد بوده و تا این لحظه ادامه دارد.

وی همچنین به مستهلک بودن ماشین آلات و تجهیزات راهداری اشاره و اضافه کرد: در راستای تأمین اعتبارات برای نوسازی این ناوگان هم برای سفر رئیس جمهوری و هم بودجه سال آینده برنامه ریزی و پیش بینی های لازم انجام شده است.

استاندار گیلان امروز با همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرماندار و نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی از مناطق پوشیده از برف امام زاده ابراهیم شفت بازدید کرد و ضمن گفت وگو با اهالی منطقه، بر اهتمام راهداری برای شتاب در برف روبی مسیرها تأکید کرد و همچنین با حضور در حرم مطهر امام زاده ابراهیم شفت، ضمن زیارت و اقامه نماز مغرب و عشا در جمع صمیمی مردم پای درددل آنان نشست و دستورات لازم برای رفع مشکلات بیان شده را صادر کرد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان