جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت _ ایرنا_ بارش برف که از عصر روز گذشته در گیلان آغاز شد موجب تعطیلی مدارس برخی از شهرستان ها و مناطق استان از جمله رشت شده است.

رییس روابط عمومی آموزش و پرورش گیلان روز دوشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا با بیان اینکه مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه رشت هم تعطیل شد، گفت: تمامی مدارس ابتدایی، دوره اول و دوم متوسطه ، سنگر، رودبار، رحیم آباد و بلوکات تعطیل اعلام شده است.

سعید فلیحی اظهار داشت: مدارس ابتدایی روستایی شهرستان لاهیجان نیز به دلیل برف و یخبندان تعطیل است ضمن اینکه مدارس ابتدایی مناطق کوهستانی و ییلاقی اطاقور تعطیل شد.

وی افزود: در شهرستان شفت هم مدارس ابتدایی و متوسطه اول دهستان چوبر مسیر امام زاده ابراهیم " دهستان نصیر محله و خرمکشی" و تمامی مدارس ابتدایی سیاهکل تعطیل اعلام شده است.

به گفته وی، مدارس ابتدایی ییلاقی و عشایری ماسال، تمامی مدارس کوچصفهان، مدارس ابتدایی نوبت صبح لشت نشاء و تمامی مدارس مناطق کوهستانی املش به دلیل بارش برف تعطیل هستند.

رییس روابط عمومی آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه مدارس ابتدایی اشکورات رحیم آباد نیز تعطیل شد، اضافه کرد: آموزش ها در مدارس تعطیل شده به صورت غیر حضوری و مجازی باید پی گیری شود. 

وی اظهار داشت: امتحانات نهایی در موعد مقرر در این مدارس برگزار می شود و امتحانات داخلی بعد از پایان تاریخ امتحانات، ناریخ جدید اعلام می شود.

رییس روابط عمومی آموزش و پرورش گیلان اظهار داشت: هرگونه تعطیلی حدید اطلاع رسانی خواهد شد.

استان گیلان دارای افزون بر ٣٧٢ هزار دانش آموز است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان