جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- نماینده رشت و خمام در مجلس با اشاره به انباشت مشکلات در بخش های مختلف در گیلان، گفت: ضعف در سیستم مدیریتی و نظارتی مهم ترین بروز این مشکلات است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی آقازاده پیش از ظهر یکشنبه در جلسه شورای شهرستان رشت با بیان اینکه توسعه کشاورزی در گیلان مستلزم وجود زیر ساخت ها، منابع و اقدامات لازم بوده که باید در طول سال های گذشته انجام می شد، گفت: کشاورزان بومی گیلان در شرایط سختی قرار گرفته اند.

نماینده مردم شهرستان های رشت و خمام در مجلس گفت: در تلاش هستیم بتوانیم مزایای اجرای طرح هادی در سطح روستاها برای بومیان روستایی و مناطق گردشگری کارگشاه باشد.

وی به مشکلات کشاورزان در بخش های مختلف استان گیلان اشاره کرد و افزود: برخی باند بازی ها در بخش های مدیریتی استان و تغییر کاربری های غیر موجه اعضای شوراهای اسلامی را بد نام کرده است.

آقازاده به بحران فاضلاب رشت و کمک سازمان های جهانی در این خصوص طی سال های گذشته اشاره کرد و گفت: ضعف سیستم مدیریتی و نظارتی در این بخش سبب شد حل مشکل فاضلاب در گیلان بلاتکلیف بماند.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با اشاره به اینکه وضعیت پسماند سراوان رشت بحرانی است، تصریح کرد: این وضعیت با وجود سو مدیریت ها شکل گرفته و انباشت مشکلات این بخش به نظر نمی رسد به زودی حل شود.

آقازاده به تعطیل کارخانجات گیلان طی ۲۰ سال گذشته اشاره و اظهار کرد: همه مسئولیم زیرا در این جنایت سکوت و همراهی کرده ایم. در تلاش هستیم کارخانه های پوشش، الکترونیک و ابریشم گیلان احیا شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان