جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- مسئول راهیار استان گیلان با اشاره به اینکه مسجد محور عملیات در مهرواره «اوج» است، گفت: ارتقای کیفیت خدمات رسانی مردمی با محوریت مسجد هدف اصلی است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید مهدی زمانی پیش از ظهر یکشنبه در نشست هم اندیشی مهرواره اوج، اظهار کرد: ارتقای کیفیت خدمات رسانی مردمی با محوریت مساجد و اطلاع رسانی اقدامات برای امیدآفرینی در جامعه هدف مهرواره اوج است.

وی با اشاره به اینکه مسجد محور عملیات در طرح مهرواره اوج است، گفت: امام جماعت به عنوان فرمانده عملیات تمام امکانات محله و حتی شهرستان و استان را برای حل مشکلات بسیج می کند.

مسئول راهیار استان گیلان با اشاره به اینکه در اجرای این طرح ابتدا باید به گفتمان واحد و ادبیات مشترک برسیم، افزود: شناسایی مسائل با تشکیل هیئت اندیشه ورز محلی و شناسایی مسائل اولویت دار، پیدا کردن ریشه مسائل، شناسایی ظرفیت های محلی و شناسایی بهترین و سریع ترین راه حل مراحلی بود که امامان محله در دستور کار قرار دادند و به دستاوردهای عملیاتی رسیدند.

حجت الاسلام زمانی با بیان اینکه ۱۴ مدیر به همراه هشت امام محله در شهرستان های مختلف برای ارتقای خدمات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی محل و توانمند سازی امامان اقدام می کنند، افزود: امام علاوه بر مسجد مدیریت محله را نیز بر عهده دارد و با ایجاد همدلی در محلات از تمام ظرفیت ها برای رفع مشکلات بهره می گیرد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان