جستجوگر خبری شهرستان شفت

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با هشدار به مردم در خصوص احتمال افزایش تعداد افراد مبتلا به اومیکرون در گیلان گفت: اکر رعایت دستور العمل های بهداشتی، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و زدن ماسک در گیلان توسط ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، فردین محرابیان امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شرایط کرونا در گیلان بسیار شکننده است، اظهار کرد: در دوسال گذشته گیلان همواره یکی از استان های درگیر با کرونا بوده و این روند کماکان در استان ادامه دار است و کمترین غفلت می تواند موج بعدی کووید۱۹ در این استان را آغاز کند. 

وی با اشاره گسترش شیوع اومیکرون در گیلان افزود: بر اساس اعلام قطعی وزارت بهداشت تاکنون هست مورد ابتلا قطعی به اومیکرون در گیلان شناسایی شده است. 

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با هشدار به مردم در خصوص احتمال افزایش تعداد افراد مبتلا به اومیکرون در گیلان گفت: اکر رعایت دستور العمل های بهداشتی، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و زدن ماسک در گیلان توسط مردم کاهش پیدا کند احتمال شیوع سنگین کرونا در گیلان وجود دارد. 

مهرابیان با تاکید بر لزوم توجه به انجام فرآیند واکسیناسیون توسط مردم بیان کرد: ۴۵۰ مرکز واکسیناسیون در استان گیلان و ۲۰۶ مرکز نیز در سطح شهرستان رشت فعال هستند به این منظور مردم در راستای کنترل کرونا باید فرآیند واکسیناسیون را به بهترین نحو اجرایی کنند.


انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان