جستجوگر خبری شهرستان شفت

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به مشکلات استان در بخش های مختلف، مهمترین موضوع را پسماند عنوان کرد و گفت: ضروری است که سهم پسماند گیلان و درمجموع استان های شمالی در بودجه سال آینده و برنامه هفتم ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، اسدالله عباسی عصر امروز در جلسه شورای برنامه ریزی استان گیلان در سالن غدیر استانداری با بیان اینکه اولویت اول دولت سیزدهم پس از استقرار، مدیریت کرونا و دومین اولویت نیز ذخیره سازی کالاهای اساسی بود، اظهار کرد: باوجودآنکه در شرایط بدی کشور را تحویل گرفته بودیم اما هم اکنون وضعیت مناسبی داریم.
 
وی با اشاره به مشکلات استان در بخش های مختلف، گفت: که طبق رویکرد دولت مردمی سیزدهم و قولی که به مردم داده ایم، نهایت تلاش خود را برای رفع کاستی ها به کار می بندیم.
 
 عباسی با اشاره به اهمیت تکمیل پروژه های نیمه تمام استان گیلان افزود: پروژه هایی همچون راه آهن گیلان که اتصال دهنده کریدور شمال جنوب است و تکمیل آن برای رونق تجارت با همسایگان از اهمیت بسیاری برخوردار و مورد تأکید رئیس جمهوری بوده باقی مانده آزادراه رشت - قزوین نیز به دلیل گردشگر پذیر بودن استان پروژه ای ملی محسوب می شود.

عباسی همچنین خواستار حمایت از چای و چای کاران استان شد و گفت: چای، کالایی استراتژیک برای گیلان است و بخش قابل ملاحظه ای از کشاورزی استان را به خود اختصاص داده است.
 
استاندار گیلان از اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خواست در صورت امکان در برنامه هفتم، بودجه پسماند استان های شمالی را بیشتر از زمان حاضر در نظر بگیرند تا بتوانیم از این بحران خارج شویم.

انتهای پیام/۳۳۸۹نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان