جستجوگر خبری شهرستان شفت

معاون خدمات بیمه ای بانک کشاورزی گیلان از حذف تعرفه ۹ درصد ارزش افزوده بیمه محصولات کشاورزی خبر داد و گفت: این قانون از 13 دی ماه امسال در پی پیگیری های مستمر بانک کشاورزی و تصویب مجلس، در حال اجرا است.

پیمان عبدالهی فر معاون خدمات بیمه ای بانک کشاورزی گیلان  امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با تأکید بر ضرورت بیمه محصولات کشاورزی، اظهار کرد: با توجه به تغییرات اقلیم و بروز خسارت ها در محصولات کشاورزی، خرید بیمه کشاورزی بیش ازپیش ضروری است.

وی از تمدید فروش بیمه نامه محصولات کشاورزی خبر داد و افزود: فروش بیمه نامه محصولات پاییزه تا پایان بهمن ماه سال جاری و همچنین مهلت خرید بیمه محصولات باغی و تنه درختان تا پایان دی ماه تمدید شده است.

معاون خدمات بیمه ای بانک کشاورزی گیلان از حذف ۹ درصدی تعرفه ارزش افزوده بیمه کشاورزی خبر داد و گفت: با پیگیری های مستمر صورت گرفته از سوی بانک کشاورزی، استانداری و همچنین نمایندگان مجلس، لایحه حذف 9 درصد ارزش افزوده از بیمه محصولات کشاورزی توسط دولت به مجلس ارائه و خوشبختانه این قانون از 13 دی ماه امسال در حال اجرا است.

عبداللهی فر با اشاره به حمایت بانک کشاورزی از بهره برداران این حوزه، گفت: تقسیط حق بیمه، تسهیلات بیمه ای، تخفیفات بیمه ای نمایندگی های بیمه و ... از سایر تمهیداتی است که توسط شعب بانک کشاورزی استان و ۲۰ نمایندگی بیمه کشاورزی استان در سالی که مزین تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از سوی رهبر معظم انقلاب است، برای بهره برداران بخش کشاورزی در خرید بیمه نامه اندیشیده شده و می توان از آن ها بهره برد.

انتهای پیام/نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان