جستجوگر خبری شهرستان شفت

مدیر بانک کشاورزی گیلان از صدور دامدار کارت در استان خبر داد و گفت: بانک کشاورزی در اجرای برنامه های حمایتی از فعالان بخش کشاورزی و تأمین نقدینگی برای خرید نهاده های دامی، دامدار کارت را در اختیار ...

رضا نوری مدیر بانک کشاورزی استان گیلان امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت از صدور دامدار کارت خبر داد و اظهار کرد: بانک کشاورزی در اجرای برنامه های حمایتی از فعالان بخش کشاورزی و تأمین نقدینگی برای خرید نهاده های دامی، دامدار کارت را در اختیار دامداران استان گیلان قرار می دهد.

وی با اشاره به اهداف صدور دامدار کارت، افزود: این کارت اعتباری با هدف کمک به تأمین نقدینگی دامداران برای تهیه نهاده های دامی از مراکز معرفی شده از سوی سازمان جهاد کشاورزی صادر می شود.

مدیر بانک کشاورزی استان گیلان با اشاره به تسهیلات پرداختی به دامداران با دامدار کارت، گفت: در مرحله نخست اجرای این طرح ۹۷ میلیارد ریال با نرخ سود ترجیحی ۱۱ درصد پرداخت خواهد شد.

نوری با اشاره به دیگر مزایای استفاده از دامدار کارت، بیان کرد: دامداران روستایی و عشایری که به بانک معرفی می شوند می توانند متناسب با نیاز خود تسهیلات در قالب دامدار کارت حداکثر تا سقف مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنند.

انتهای پیام/۳۳۸۹نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان