جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- استاندار گیلان با اشاره به اینکه فارغ التحصیلان کشاورزی باید مهارت نیز کسب کنند، گفت: اتخاذ راهبردهای علمی برای افزایش بهره وری کشاورزی ضروری است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی صبح چهارشنبه در دیدار رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور با تأکید بر ضرورت ایجاد تحول در کشاورزی، اظهار کرد: ایجاد تحول باید در کنار ارائه آموزش های مناسب به کشاورزی در راستای افزایش بهره وری انجام شود.

وی با بیان اینکه فارغ التحصیلان رشته کشاورزی باید علاوه بر توجه به بخش تئوری به کسب مهارت در حوزه کشاورزی نیز توجه داشته باشند، ادامه داد: فعالیت های کشاورزی، امور دامی و آبزی پروری با رویکردهای دانش بنیان و شیوه های جدید و روز دنبال شود.

استاندار گیلان اتخاذ راهبردهای علمی را در افزایش بهره وری کشاورزی مهم دانست و تأکید کرد: جلسه عملیاتی برای برقراری تقویت ارتباطات بین سازمان جهاد کشاورزی و نظام مهندسی برگزار و اقدامات صورت گرفته آسیب شناسی شود.

وی با تأکید بر اینکه منابع طبیعی یکی از موارد مهم به ویژه در گیلان است، ادامه داد: میزان جنگل ها کاهش یافته باید به اقلیم جنگل های گیلان در جنگل کاری و نیز توسعه زراعت چوب توجه شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان