جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - فرماندهی نیروی انتظامی آستانه اشرفیه از شناسایی و پلمپ یک کمپ ترک اعتیاد متخلف در منطقه بخش بندرکیاشهر از توابع این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سیدمهدی نجفی پور روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه این کمپ به علت عدم دارا بودن شرایط لازم برای فعالیت پلمپ شده افزود: این کمپ بدون مجوز لازم اقدام به پذیرش بیماران می کرد.

به گفته وی در بازدید از این کمپ که با حضور نماینده بهزیستی و مامورین نیروی انتظامی صورت گرفت ، متصدی ۴۱ ساله آن به علت عدم دارا بودن شرایط لازم به مراجع قضایی معرفی شده است.

فرماندهی نیروی انتظامی آستانه اشرفیه فعالیت مراکز ترک اعتیاد را منوط به داشتن صلاحت و همچنین امکانات استاندار عنوان کرد و از مردم خواست تا با مشاهده مجموعه های غیرمجاز به مراجع قضایی و انتظامی اطلاع دهند.

سرهنگ نجفی پور در ادامه بر جلوگیری از فعالیت موسسات غیرمجاز پزشکی با هدف حفظ سلامت مردم تاکید کرد و افزود: همچنین طی چند روز اخیر ۶ هزار و ۱۹۴ نخ سیگار قاچاق نیز از یک واحد صنفی واقع در شهر آستانه اشرفیه کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه از بازرسی از این واحد صنفی تعداد ۷۲ عدد زهرگیر سیگار، ۴۰ عدد توتون و تنباکو و ۳۴۴ عدد فندک قاچاق به ارزش ۶۵ میلیون ریال نیز کشف شده اظهار داشت: متهم ۳۵ ساله این پرونده به مرجع قضایی معرفی و این واحد صنفی به جهت وجود کالای قاچاق پلمپ شد.

شهرستان آستانه اشرفیه با داشتن ۲ بخش مرکزی و بندرکیاشهر دارای ۱۰۵ روستا و حدود ۱۰۸ هزار نفر جمعیت در شرق استان گیلان واقع شده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان