جستجوگر خبری شهرستان شفت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از فرمانده کل سپاه خواست تا با توجه به نیازهای مبرم گیلان به فضاهای فیزیکی آموزشی و درمانی، نسبت به احداث دو پروژه بیمارستان جایگزین ۳۵۰ تختخوابی پورسینا و دانشکده پزشکی ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، ارسلان سالاری شامگاه دوشنبه در حاشیه همایش تجلیل از دست اندرکاران طرح شهید سلیمانی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: اجرای طرح شهید سلیمانی همچون وجود پربرکت این شهید بزرگوار در کرونا نیز یاور و مدد ملت ایران بود و موجب شد کشور از بروز و ظهور خسران بزرگ و جبران ناپذیر بیمه شود.

وی با بیان اینکه استان گیلان در طرح شهید سلیمانی یکی از استان های پیشتاز بوده، افزود: خوشبختانه اقدام به موقع و مشارکت فعالانه سپاه و بسیج در کنار کادر بهداشت و درمان موجب شد تا اثرات این طرح ملی در استان گیلان بیشتر از سایر استان های درگیر با این ویروس خود را نشان دهد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه طی دو سال اخیر همکاری مجموعه سپاه پاسداران با دانشگاه علوم پزشکی گیلان به اوج خود رسیده، گفت: استفاده از همه ظرفیت های ملی و استانی موجود جهت ارتقای سطح سلامت گیلان از اولویت های ما بوده و بهترین اقدام جهت استقرار سریع خدمات زیربنایی در حوزه سلامت یاری خواستن از توان نیروی انسانی و لجستیکی بسیج و سپاه است.

سالاری با اشاره به برخی از اقدامات مشترک سپاه و بسیج با دانشگاه علوم پزشکی گیلان، خاطرنشان کرد: خوشبختانه مفتخریم علاوه بر اجرای طرح بسیج ملی، طرح شهید سلیمانی و واکسیناسیون، همکاری هایی در جهت فراهم کردن زیرساخت های فیزیکی به ویژه ابنیه مراکز آموزشی و درمانی داشته باشیم.

وی با اشاره به دیدار امروز خود با سردار سرلشکر سلامی، فرمانده کل سپاه، گفت: خوشبختانه سردار سلامی هم در سفر به گیلان و هم در دیدار امروز خود  بر احداث سریع پروژه های مشترک دانشگاه علوم پزشکی گیلان با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا سپاه تأکید دارد و این روحیه مثال زدنی برای گیلان بسیار کمک کننده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه احداث بیمارستان جایگزین ۳۵۰ تختخوابی پورسینای رشت و همچنین ازسرگیری احداث دانشکده پزشکی در مجموعه دانشگاهی سایت لاکان برای گیلان حائز اهمیت است، تصریح کرد: در دیدار اخیر با فرمانده کل سپاه، علاوه بر مساعدت ویژه سپاه در احداث و بهره برداری از پروژه های پورسینا و دانشکده پزشکی، چندین پروژه بهداشتی و درمانی در استان نیز درخواست شده که انتظار داریم موردحمایت و پشتیبانی قرار بگیرد.

انتهای پیام/۳۳۸۹نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان