جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - رییس تعزیرات حکومتی آستانه اشرفیه از شناسایی عرضه کننده سوخت غیرمجاز در این شهرستان خبر داد و گفت: این متخلف اقدام به عرضه بیش از ۱۲ هزار لیتر سوخت در خارج از شبکه توزیع کرد.

محمود صفری روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه این عامل فروش متخلف طی یک  گشت مشترک شناسایی شده افزود: سهمیه این واحد قطع و مورد جریمه نقدی قرار گرفت.

وی اظهار داشت: پس از تشکیل پرونده قضایی و احراز تخلف ، متهم به پرداخت بیش از یک میلیارد ریال جریمه نقدی و قطع سهمیه محکوم شده است.

رییس تعزیرات حکومتی آستانه اشرفیه در ادامه با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۲۱ پرونده مربوط به تخلفات واحدهای عرضه فرآورده های سوختی در این شهرستان مورد بررسی قرار گرفته است، افزود: در مجموع از این واحدهای متخلف، عرضه خارج از شبکه ۲۳ هزار لیتر سوخت کشف شد.

به گفته صفری طی این مدت واحدهای عرضه فرآورده های سوختی متخلف در این شهرستان به پرداخت بیش از سه میلیارد و ۱۸۵ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده اند.

شهرستان آستانه اشرفیه با داشتن دو بخش مرکزی و بندرکیاشهر دارای ۱۰۵ روستا و حدود ۱۰۸ هزار نفر جمعیت بوده و در شرق استان گیلان واقع شده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان