جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گزارش ۸دی، سردار عزیزاله ملکی فرمانده انتظامی گیلان گفت: در پی دریافت شکایت نماینده حقوقی اداره منابع طبیعی شفت مبنی بر تصرف زمین ملی توسط افرادی در یکی از روستا های این شهرستان، پیگیری موضوع در ...

به گزارش ۸دی، سردار عزیزاله ملکی فرمانده انتظامی گیلان گفت: در پی دریافت شکایت نماینده حقوقی اداره منابع طبیعی شفت مبنی بر تصرف زمین ملی توسط افرادی در یکی از روستا های این شهرستان، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ماموران پلیس آگاهی ضمن هماهنگی قضائی به همراه کارشناس اداره منابع طبیعی به محل مورد نظر اعزام شدند گفت : در بازدید از زمین های مورد نظر مشخص شد ، افرادی ۳۶ هزار متر مربع از زمین های ملی را به صورت غیرقانونی با پایه های چوبی و سیم خاردار محصور کرده بودند.

فرمانده انتظامی گیلان از معرفی ۵ متهم این پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی خبر داد و گفت : کارشناسان ارزش این زمین ها را ۴ و نیم میلیارد تومان اعلام کرده اند.

سردار ملکی به جمع آوری و رفع تصرف کلیه آثار تجاوز با حکم قضائی و به استناد تبصره یک ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل ها و مراتع کشور اشاره کرد و افزود : زمین خواران بدون در نظر گرفتن حق عامه مردم در بهره مندی از نعمت های خدادادی با هدف رسیدن به سود های کلان اقدام به تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی می کنند که برای مقابله با این مشکل، همکاری همه مردم و دستگاه ها الزامی است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان