جستجوگر خبری شهرستان شفت

نماینده ولی فقیه در سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به اینکه سیاست سازمان جنگل ها قلع وقمع و تخریب نیست، گفت: سیاست سازمان جنگل ها رفع تصرف اراضی ملی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی طباطبائی نژاد امروز در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان در دفتر رئیس کل دادگستری با تأکید بر اهمیت صیانت و حفاظت از انفال و منابع طبیعی اظهار کرد: حفظ، احیا، توسعه و بهره وری از مهم ترین وظایف سازمان جنگل هاست.

نماینده ولی فقیه در سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به اینکه سیاست سازمان جنگل ها قلع وقمع و تخریب نیست،  تصریح کرد: سیاست سازمان جنگل ها  رفع تصرف اراضی ملی است و از قضات دادگستری می خواهیم تا پیش از صدور آرای مرتبط با منابع طبیعی، در محل مربوطه حضور میدانی داشته باشند تا هرچه بیشتر با حساسیت و اهمیت موضوع پرونده آشنا شوند و رأی صحیح و متقن صادر کنند.

قضا اجازه تغییر کاربری اراضی کشاورزی و ملی را نمی دهد

رئیس کل دادگستری استان گیلان نیز در این نشست استان گیلان را استانی گردشگری  عنوان کرد که جلوه گری طبیعت موجب سودجویی و سوءاستفاده فرصت طلبان می شود.

حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی عدم پایبندی به وظایف قانونی برخی مدیران را عامل ایجاد مشکلات در حوزه منابع طبیعی دانست و افزود: دستگاه قضایی به هیچ عنوان اجازه تغییر کاربری اراضی کشاورزی و ملی را نخواهد داد و با متخلفان و متصرفان برخورد قانونی صورت می گیرد.

انتهای پیام/ ۳۳۸۹نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان