جستجوگر خبری شهرستان شفت

زمین پینت بال آستانه اشرفیه پس از ۵ سال فعالیت جمع آوری شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ شهردار آستانه اشرفیه گفت : مجموعه پینت بال آستانه اشرفیه توسط بخش خصوصی در یک قرارداد ۵ ساله راه اندازی شده بود که در تاریخ اول مهر ۱۴۰۰ این قرارداد به پایان رسید.
علی مقصوی افزود : با توجه به نیاز شهرستان به فضای پارک ، تناسب نداشتن این محوطه با مجموعه پارک ساحلی و بی تمایلی سرمایه گذار برای ادامه فعالیت ، قرارداد این مکان تمدید نشد و در طول ۳ ماه گذشته برای تخلیه و جمع آوری محوطه پینت بال به سرمایه گذار اخطار داده شد.
وی اضافه کرد : با توجه به اخطار داده شده به سرمایه گذار و جمع آوری نکردن محوطه ماموران شهرداری ، ۱۶ دی محوطه محصور شده پینت بال را جمع آوری کرده و همه وسایل موجود در این محوطه را به انبار شهرداری منتقل کردند تا به سرمایه گذار این مجموعه تحویل داده شود.
مجید یوسفی سرمایه گذار مجموعه پینت بال آستانه اشرفیه نیز در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت : با توجه به گذشت  ۲ سال از شیوع بیماری کرونا و تعطیلی این مجموعه و تمایل نداشتن شورای شهر آستانه اشرفیه برای ادامه همکاری ، تصمیم به جمع آوری داشتم.
وی افزود : اما شورای شهر آستانه اشرفیه به صورت شفاهی به من مهلت داده بودند که تا پایان سال و آماده شدن فضای پینت بالی که در رشت قرار است راه اندازی کنم در همین جا بمانم که متاسفانه با حضور شهردار جدید و در یک روز تعطیل بدون اطلاع قبلی ، ماموران شهرداری اقدام به جمع آوری مجموعه پینت بال کردند.
یوسفی تصریح کرد : با توجه به اتمام قرارداد حق قانونی شهرداری است که از ما بخواهد مجموعه را تخلیه کنیم، اما نحوه جمع آوری بدون اطلاع قبلی و بدون حضور ما که منجر به تخریب برخی از وسایل مجموعه شده است امری اخلاقی نیست.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان