جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس با اشاره به بی توجهی به قطع اشجار در مسیر خطوط جریان برق، گفت: این بی توجهی ۱۷ میلیارد تومان خسارت به سیستم تالش در تندباد اخیر زده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن محمدیاری شامگاه جمعه در گفتگوی ویژه خبری شبکه باران با اشاره به مصوبات و نامه نگاری ها درباره اختصاص اعتبارات لازم برای تندباد تالش، اظهار کرد: مهمترین کار برای این حادثه انعکاس آن در سطح کشور بود زیرا بسیاری از مردم از ماجرای تالش بی خبر بودند.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس با بیان اینکه مقرر شد بودجه اختصاصی برای تند باد تالش اختصاص یابد، افزود: استاندار گیلان مبلغ ۴۰ میلیارد تومان را برای خرابی های تالش و ماسال و رضوانشهر اختصاص داده است.

محمدیاری با بیان اینکه خسارت ناشی از تندباد به تأسیسات برق تالش ۱۷ میلیارد تومان است، تصریح کرد: برای بازسازی تأسیسات برق در مسیر جنگل گیسوم هشت میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی ادامه داد: بر اساس برآوردهای انجام شده ۲۰ میلیارد تومان برای نصب کابل خودنگه دار به طول ۱۰۰ کیلومتر در مسیر تندباد مورد نیاز است.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال با اشاره به بی توجهی ها نسبت به قطع اشجار مزاحم جریان برق، گفت: بسیاری از خرابی های سیستم برق تالش به دلیل همین سهل انگاری یعنی سقوط درخت ها روی سیم برق بوده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان