جستجوگر خبری شهرستان شفت

آستارا - ایرنا - سرپرست فرمانداری آستارا گفت: مشکل و کمبودی در تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم نظیر گوشت، روغن، آرد و شکر وجود ندارد و با مصادیق گران فروشی، احتکار و کم فروشی با جدیت برخورد می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ سعید میرقربانی روز چهارشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار در فرمانداری آستارا اظهار کرد: تامین کالاهای اساسی به تناسب نیاز و تقاضای بازار به صورت مستمر انجام می گیرد و هیچ بهانه و توجیهی برای افزایش قیمت کالاها قابل پذیرش نیست.

وی با اشاره به فعال شدن قرارگاه بسیج برای نظارت دقیق بر بازار، از اتاق اصناف، اداره صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی خواست، با متخلفان اقتصادی با جدیت و بدون چشم پوشی برخورد کنند.

ساسان کارجویان مدیر جهاد کشاورزی آستارا در این جلسه اعطای تسهیلات کم بهره به تعاونی های روستایی را به منظور استمرار تامین کالاهای مورد تقاضا در بازار خواستار شد و بر مقابله با هر گونه احتکار، قاچاق و کم فروشی تاکید کرد.

سید عیسی محسن پور رئیس اداره تعزیرات حکومتی آستارا نیز به سرعت عمل این اداره در رسیدگی به تخلفات اقتصادی اشاره کرد و گفت: به محض دریافت پرونده تخلف اقتصادی، بلافاصله متهم پرونده با پیامک و تماس تلفنی به اداره احضار می شود.

وی ادامه داد: در جریان رسیدگی بدون فوت وقت به پرونده های تخلفات اقتصادی، احکام لازم با دقت و مطابق قانون صادر می شود و در اجرای احکام، کوچکترین چشم پوشی صورت نمی گیرد.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت و بیش از ۶ هزار واحد صنفی در منتهی الیه غرب استان گیلان، مرز جمهوری آذربایجان و همسایگی استان اردبیل واقع شده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان