جستجوگر خبری شهرستان شفت

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در استان گیلان با اشاره به بهره مندی ۹۸ درصدی روستاهای گیلان از طرح هادی گفت: گیلان دارای دو هزار و ۶۰ خانوار بالای ۲۰ خانوار است که از این تعداد دو هزار روستا از طرح هادی ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حامد دائمی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طرح هادی یکی از طرح های بسیار مهم در کشور است، اظهار کرد: بر اساس آخرین آمار طرح هادی در گیلان به بهترین و با سرعت بسیار زیاد در روستاهای این استان در حال انجام است.

وی با اشاره به بهره مندی ۹۸ درصدی روستاهای گیلان از طرح هادی افزود: گیلان دارای دو هزار و ۶۰ خانوار بالای ۲۰ خانوار است که از این تعداد دو هزار روستا از طرح هادی برخوردار شدند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در استان گیلان از بازنگری طرح هادی در کشور پس از چندین سال خبر داد و گفت: طرح های هادی پس از ۱۰ سال بازنگری شده و این بازنگری در ۱۴۴ روستا در دستور کار بنیاد مسکن قرار دارد.

دائمی، یکی از اهداف بنیاد مسکن در روستاها را کاهش آمار و تلفات ناشی از حوادث غیر مترقبه دانست و تصریح کرد: خوشبختانه اقدامات صورت گرفته توسط بنیاد مسکن در روستاهای کشور و گیلان، امروزه خسارات جانی و مالی در روستاها به شدت کاهش یافته است.

وی با تأکید بر لزوم توجه به ایجاد فرصت شغلی در روستاهای گیلان بیان کرد: افزایش سطح کیفی زندگی در روستا ها و رغبت افراد برای زندگی در این مناطق، با افزایش فرصت های شغلی حوزه گردشگری از مزایای اجرای طرح های هادی روستایی است.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان