جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی سازندگی و محرومیت زدایی سپاه گفت: سپاه بیش از ۱۵ هزار پروژه در استان گیلان اجرا کرده که بیش از شش هزار پروژه در حوزه عمرانی است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سید ضیا الدین حزنی پیش از ظهر سه شنبه در مراسم اختتامیه ساخت ۷۴۱ واحد مسکن محرومین با اشاره به اقدامات سپاه در گیلان، گفت: سپاه تاکنون حدود شش هزار و ۴۵۵ پروژه عمرانی و ۹ هزار و ۱۰ پروژه غیر عمرانی با اعتبار ۲۵۷ میلیارد و ۴۰۵ میلیون تومان را در گیلان انجام داده است.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی سازندگی و محرومیت زدایی سپاه افزود: اقداماتی نظیر محرومیت زدایی، ساخت حوزه و مسجد، راه، پل، آبرسانی، تعمیر و احداث مدارس، پروژه های ورزشی و اشتغال و کارآفرینی و جهیزیه و اقدامات مومنانه توسط سپاه برای مردم انجام شده است.

وی با اشاره به ساخت هزار و ۷۱۴ مسکن مددجویی در گیلان، تصریح کرد: ۵۵۲ روستا در گیلان برای اجرای فاز اول و دوم ساخت مسکن محرومان جامعه هدف سپاه بودند.

سردار حزنی با اشاره به برنامه ریزی این مجموعه برای انجام کارهای عمرانی در چهار هزار و ۷۰۰ روستای کشور، گفت: ناامنی در برخی مناطق مانند شمال غرب و جنوب غرب باعث شد تا ابتدا یک گردان و دسته با اسلحه آنجا مستقر می شدند تا عملیات ساخت مسکن را انجام دهیم.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی سازندگی و محرومیت زدایی سپاه به گرانی مصالح و شیوع کرونا در میانه اجرای پروژه ساخت مسکن مددجویی اشاره کرد و افزود: این اتفاقات باعث تأخیر در ساخت واحدهای مسکونی شد اما خدا را شکر توانستیم ۹۷ درصد واحدها را به دست جامعه هدف برسانیم.

سردار حزنی با بیان اینکه هر مسئولی به اندازه دل هایی که از مردم آرام می کند، آرامش می یابد، گفت: این مسکن ها متعلق به محرومان گیلان است و افتخار می کنیم با وجود تمام مشکلات آن را به اتمام رساندیم.

معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی سازندگی و محرومیت زدایی سپاه با اشاره به اینکه ساخت مسکن در تحقق جهش تولید نقش به سزایی دارد، بیان کرد: برای تهیه شش هزار جهیزیه برای مستضعفان و محرومان گیلان آمادگی داریم.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان