جستجوگر خبری شهرستان شفت

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی اقدامات دولت سیزدهم به ویژه در واکسیناسیون، گفت: وزارت بهداشت توانست کمتر از 70 روزشمار قابل توجهی از مردم را علیه بیماری کرونا واکسینه کند ...

خلیل بهروزی فر نماینده مردم شهرستان شفت و فومن در مجلس شورای اسلامی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با تقدیر از تلاش های مجدانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جهت توسعه خدمات سلامت در کشور، اظهار کرد: از آغاز به کار دولت سیزدهم تاکنون کارنامه دولت به ویژه در بخش بهداشت و درمان بسیار قابل توجه و درخور تقدیر است.

وی با انتقاد از عملکرد دولت پیشین در دوران کرونا، افزود: متأسفانه دولت پیشین علیرغم اینکه آسیب های جدی به مردم واردشده بود بی توجه بود درحالی که اکنون چنین رویه ای در بدنه دولت نسبت به مردم وجود ندارد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدام انقلابی دولت سیزدهم در واکسینه کردن مردم علیه بیماری کرونا، گفت: وزارت بهداشت در طول مدت کوتاه 70 روزه توانست شمار قال توجهی از مردم را نسبت به ویروس کرونا ایمن کند و خوشبختانه در پی این اقدام شیوع بیماری کرونا در کشور کنترل شده و از آسیب های مالی، جسمی و روحی در جامعه کاسته شده است.

نماینده مردم شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به همکاری مجدانه دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور با همکاری دیگر گروه های فعال به ویژه بسیج و سپاه در تحقق واکسیناسیون حداکثری، خاطرنشان کرد: در راستای سیاست های انقلابی دولت سیزدهم به ویژه وزارت بهداشت، دانشگاه های علوم پزشکی کشور ازجمله گیلان توانستند با برنامه ریزی بسیار مطلوب در جهت کنترل بیماری کرونا گام های مؤثری بردارند و خوشبختانه استان گیلان به پاس این اقدامات توانست در پوشش حداکثری واکسیناسیون عمومی علیه کرونا، رتبه نخست را از آن خود کند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس یازدهم از توسعه زیرساخت های بهداشت و درمان کشور به ویژه استان گیلان تقدیر کرد و گفت: گرچه ویروس کرونا به عنوان یک تهدید در ایران بود اما یکی از استان ها به ویژه گیلان توانست این تهدید را به فرصت تبدیل کند و شاخص های بهداشت و درمان را بهبود ببخشد.

بهروزی فر با اذعان به اینکه در حال حاضر نیز تلاش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین دانشگاه علوم پزشکی گیلان قابل قبول است، تصریح کرد: این در حالی است که در گذشته به این استان توجهی نشده و اقدامات صورت گرفته محسوس و درخور تقدیر است.

انتهای پیام/۳۳۸۹نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان