جستجوگر خبری شهرستان شفت

یاسر ستوده با صعود به قله پردیس در بوشهر که معروف به نزدیکترین نقطه زمین به خورشید است پرچم بانوی دو عالم حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها و تمثال سردار شهید قاسم سلیمانی را به اهتزاز درآورد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان؛ این کوهنورد گیلانی هدفش از این صعود را نشان دادن قدرت جوانان ایرانی به دشمنان اسلام بیان کرد و گفت: دشمنان با شهادت سردار دل‌ها موجب تکثیر میلیون‌ها سردار سلیمانی در بین جوانان ایرانی شدند و به امید خدا جوانان ادامه دهنده راه شهدا و سردار دل‌ها خواهند بود.
قله پردیس که به زبان محلی قله پَدری نیز گفته می‌شود در شهرستان جم از توابع استان بوشهر واقع شده و با توجه به مغناطیس قوی به عجیب‌ترین کوه ایران شهرت یافته است.
یاسر ستوده در سال‌های گذشته به مناسبت ایام محرم پرچم ایران و پرچم عاشورایی یا حسین علیه السلام را با موفقیت در بلندترین قله قاره‌های اروپا، آسیا و آفریقا به اهتزاز در آورد.
 وی در ۲ سال گذشته نیز به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به عنوان نخستین ایرانی و به صورت انفرادی پرچم ایران و تمثال سردار سلیمانی را برفراز بلندترین قلل کشور‌های عراق، امارات متحده عربی، لبنان، سوریه و فلسطین اشغالی به اهتزار درآورده بود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان