جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - نیروی انتظامی گیلان طی امروز یکشنبه با یک مورد تیراندازی در شهرستان لاهیجان و زخمی شدن یک نفر و دیگری عاملان درگیری و چاقوکشی در شهرستان آستانه اشرفیه برخورد و عاملان اختلال در امنیت و نظم را ...

به گزارش یکشنبه شب خبرنگار ایرنا، به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی گیلان؛ سرهنگ حمید محمدی نسب فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری عامل درگیری و تیراندازی در این شهرستان خبرداد و گفت: یکی از طرفین درگیری به علت جراحات وارده بر اثر اصابت گلوله به بیمارستان منتقل شد. 

وی با بیان اینکه مقابله با مخلان نظم و امنیت عمومی و افزایش احساس امنیت برای مردم همواره در دستور کار مجموعه انتظامی قرار دارد،  اظهار داشت: پلیس با افرادی که باعث تشویش اذهان عمومی و القاء حس ناامنی می شوند، برخورد قاطع و قانونی می کند.

فرمانده انتظامی لاهیجان افزود: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد درگیری با سلاح گرم، تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت توسط ۲ نفر اراذل و اوباش و اخلال در نظم عمومی در یکی از خیابان های شهرستان لاهیجان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

محمدی نسب با اعلام اینکه در این حادثه یک نفر از طرفین درگیری به علت جراحات ناشی از اصابت گلوله به بیمارستان منتقل شد گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام اقدامات فنی و اشرافیت اطلاعاتی، عامل این تیراندازی را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه او را دستگیر کردند. 

وی از کشف یک قبضه سلاح گرم غیرمجاز و ۳ قبضه سلاح سرد از خودرو متهم خبر داد و گفت: متهم ۳۱ ساله برای سیر مراحل قانونی و رسیدگی به پرونده شرارت در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی لاهیجان در پایان با تاکید بر اینکه ایجاد ناامنی، عربده کشی و اخلال در نظم و امنیت جامعه، خط قرمز پلیس است خاطرنشان کرد: پلیس اجازه قدرت نمایی به هیچ شخصی را نمی دهد و با اینگونه افراد با اقتدار کامل برخورد می کند.

برخورد قاطع پلیس آستانه اشرفیه با مخلان نظم عمومی

همچنین در گزارش دیگری فرمانده انتظامی شهرستان آستانه اشرفیه از دستگیری عاملان ایجاد درگیری و چاقوکشی خیابان جهاد این شهرستان خبرداد و بر مقابله قاطعانه پلیس با مخلان نظم و امنیت عمومی تاکید کرد.

سرهنگ سید مهدی نجفی پور گفت: در پی گزارش مردمی به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد درگیری و نزاع با سلاح سرد در خیابان جهاد شهرستان آستانه اشرفیه و مصدوم شدن یکی از افراد حاضر در دعوا، بلافاصله پلیس با حضور در صحنه شناسایی و دستگیری متهمان را در دستور کار قرار داد.

وی از بستری شدن یکی از طرفین این درگیری در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان به علت اصابت چاقو خبر داد و بیان داشت: با تحقیقات صورت گرفته مشخص شد، فرد ضارب از افراد سابقه دار و اراذل و اوباش است که دارای سوابق متعدد درگیری و ایجاد مزاحمت برای مردم را دارد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با اقدامات فنی، مخفیگاه این فرد شناسایی شد افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی و کلانتری ۱۲ با هماهنگی قضائی در عملیاتی غافلگیرانه متهم مورد نظر و همدستش را در یکی از روستاها دستگیر کردند.

سرهنگ نجفی پور تصریح کرد: متهمان ۱۹ و ۲۱ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی در پایان با تاکید بر مقابله قاطعانه پلیس با مخلان نظم و امنیت عمومی از مردم خواست در صورت مشاهده اینگونه موارد، بلافاصله موضوع را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان