جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - رزمایش نهضت خدمت مومنانه روز یکشنبه با توزیع ۷۲ هزار بسته معیشتی بین نیارمندان استان گیلان در رشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، این رزمایش با عنوان گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد شهید قاسم سلیمانی در گلزار شهدای رشت و با حضور اسدالله عباسی استاندار گیلان ، سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس این استان و سایر مسئولان برگزار شد.

فرمانده سپاه قدس گیلان در حاشیه برگزاری این رزمایش در جمع خبرنگار ان اظهار داشت: هرکس برای خدا کار کند، پروردگار برای او سنگ تمام می گذارد که می توان به حضرت امام حسین (ع) اشاره کرد زیرا این امام مظلوم همه هستی خود را فدای اسلام کرد و در نقطه مقابل، خداوند نیز قدرت و عزتی به حضرت امام حسین (ع) داد که عالم گیر شد.

سردار محمد عبدالله پور افزود: شهید حاج قاسم سلیمانی نیز پیرو مکتب سیدالشهدا بود و همه هستی خود را فدای اسلام و ملت عزیز ایران کرد و خداوند نیز به این شهید بزرگوار عزت فراوانی داد که هم اینک با نام سردار دلها، رزمایش ها و کمک های مختلف برگزار می شود.

وی ادامه داد: از روزی که کرونا همه گیر شد، طرح حاج قاسم سلیمانی وارد عرصه شد و گاهی اوقات احساس می کردیم که خود این شهید بزرگوار این طرح را مدیریت می کند و پس از انجام طرح غربالگری برای بیماری کرونا، رزمایش مواسات و کمک مومنانه به نیازمندانی که از کرونا دچار آسیب شده بودند نیز انجام شد و امروز نیز به یاد این شهید بزرگوار ۷۲ هزار بسته معیشتی توزیع می شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان بیان کرد: در طرح واکیسناسیون نیز همینگونه بود و همه این طرح ها به شکل معجزه آسایی اثرگذاری دارد و خداوند به احترام حاج قاسم سلیمانی، به ملت ما محبت می کند و از سوی دیگر کمک مردم در طرح مواسات عادی نیست چون قلب مردم ما رئوف تر شده و اکثر افرادی که در این طرح حضور می یابند، از قشر متوسط و ضعیف جامعه هستند.

سردار عبدالله پور خاطرنشان کرد: ما نیز کمک های مردمی را ساماندهی می کنیم و افرادی که خواهان شرکت در این طرح و رزمایش مواسات و نهضت کمک مومنانه هستند، با مراجعه به مساجد و پایگاه های محل خود، می توانند کمکهای خود را اهدا کنند که این کمکها به افراد نیازمند همان محل تعلق خواهد گرفت.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان