جستجوگر خبری شهرستان شفت

انزلی- رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: یک شناور به همراه دو صیاد در محدوده ۱۲ مایلی بندرانزلی دچار حادثه شدند که نجات یافتند.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی منتصر کوهساری با اشاره به وقوع این حادثه، اظهار کرد: طی تماس با مرکز جستجو و نجات دریایی (MRCC) اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان، وقوع حادثه برای شناور صیادی گزارش شد.

وی افزود: در این حادثه یک شناور صیادی با دو سرنشین در محدوده ۱۲ مایلی بندرگاه انزلی به دلیل از کار افتادن موتور محرک آن دچار نقص فنی شده بود.

کوهساری با بیان اینکه نیروهای جستجو و نجات پنج دقیقه بعد از دریافت گزارش به محل حادثه اعزام شده بودند، تاکید کرد: متأسفانه به دلیل تاریکی هوا و همچنین عدم اطلاع رسانی دقیق از موقعیت حادثه توسط صیادان، پس از حدود یک ساعت از عملیات جستجو، شناور حادثه دیده و دو سرنشین آن در فاصله ۱۰ مایلی غرب بندرانزلی شناسایی و نجات یافتند.

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان ادامه داد: هموطنان در صورت بروز و یا مشاهده هرگونه سانحه دریایی می توانند با شماره ۱۵۵۰ به صورت مستقیم با مرکز هماهنگی جستجو و نجات دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان برای ارائه گزارش هرگونه حادثه و یا درخواست کمک تماس بگیرند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان