جستجوگر خبری شهرستان شفت

فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری عامل درگیری و تیراندازی در این شهرستان خبرداد و گفت: یکی از طرفین درگیری بر اثر اصابت گلوله به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ سرهنگ حمید محمدی‌نسب گفت : در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد درگیری با سلاح گرم، تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت توسط ۲ نفر از اراذل و اوباش و اخلال در نظم عمومی در یکی از خیابان‌های شهرستان لاهیجان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان با اعلام اینکه در این حادثه یک نفر از طرفین درگیری به علت جراحات ناشی از اصابت گلوله به بیمارستان منتقل شد گفت : ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام اقدامات فنی و اشرافیت اطلاعاتی، عامل این تیراندازی را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه او را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی از کشف یک قبضه سلاح گرم غیرمجاز و ۳ قبضه سلاح سرد از خودروی متهم خبر داد و گفت: متهم ۳۱ ساله برای سیر مراحل قانونی و رسیدگی به پرونده شرارت در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

 

var player = videojs('player_838747_7457880',{ techOrder: [ "html5" , "flash"],poster:'',width:400,height:300}); videojs.addLanguage('en', {"No compatible source was found for this media.": "مشاهده ی ویدیو نیاز به پشتیبانی مرورگر از codec h264 یا نصب فلش پلیر دارد."}); player.one('play', (function(){ $.post('/fa/ajax/news/video/7457880',{},function (data) {}); })); کد ویدیو دانلود فیلم اصلی


نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان