جستجوگر خبری شهرستان شفت

سرپرست فرمانداری رشت در بازدید از ۳ واحد تولیدی بخش سنگر، مشکلات این واحد ها را از نزدیک بررسی کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ حمید رضا امام پناهی امروز از ۳ واحد تولیدی «شرکت پیله و ابریشم شمال»، «خوراک دام وحدت» و «چوب ایرانیان مانا هنر (چامه)» بازدید و از نزدیک مسائل و مشکلات پیش روی این واحد‌های تولیدی را بررسی کرد.
سرپرست فرمانداری رشت در حاشیه این بازدید با تاکید بر رفع موانع تولید و تحقق شعار سال گفت: همه مدیران موظف هستند که مسائل حوزه‌های خودشان را به صورت میدانی مورد توجه قرار دهند و مسائل را از نزدیک نظاره گر باشند و پیش از آن‌که تولیدکنندگان و کارآفرینان به آن‌ها مراجعه کند، مدیران ما مکلفند به سراغ آنان بروند.
وی ادامه داد: هدف از این بازدید‌های میدانی رفتن به سراغ واحد‌های تولیدی راکد و نیمه تعطیل و لزوم برنامه ریزی و اقدام عملی برای احیا این واحد‌های تولیدی برای ایجاد اشتغال پایدار است.
سرپرست فرمانداری رشت با تاکید بر اینکه مشکل تامین مواد اولیه، مشکل همه واحد‌های تولیدی است، افزود: بیشتر مطالبه واحد‌های تولیدی ما تامین مواد اولیه و همچنین پرداخت تسهیلات بانکی است، تمامی این موارد احصا و همه تلاش‌ها برای رفع مشکلات واحد‌های تولیدی به کار گرفته می‌شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان