جستجوگر خبری شهرستان شفت

استاندار گیلان : بیمارستان ها از پذیرش بیمه های تکمیلی طفره نروند وگرنه برخورد خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ استاندار در نشست امروز ستاد مدیریت و مقابله با کرونای گیلان با اشاره به شرایط سخت و اضطرار بیماران و اطرافیان آن‌ها به هنگام مراجعه به بیمارستان‌ها ، بر پوشش بیمه‌های تکمیلی از سوی این مراکز درمانی تاکید کرد و گفت : همه بیمارستان‌ها باید بیمه‌های تکمیلی را پوشش دهند تا مردم در این مورد دغدغه‌ای نداشته باشند و اگر موردی باشد برخورد خواهد شد. 

اسدالله عباسی به شنیده شدن برخی گزارش‌ها از رعایت نشدن شیوه نامه‌های بهداشتی به ویژه در برخی مراسم و تجمعات در فضا‌های بسته اشاره کرد و افزود : با توجه به احتمال شیوع سویه جدید کرونا با نام اُمیکرون، باید با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی همچنان از هرگونه تهدید شیوع دوباره ویروس جلوگیری کرد. 

وی در ادامه بر رصد مسافران خارجی استان ، تاکید کرد و گفت : مسافران خارجی که از مرز زمینی وارد استان و کشور می‌شوند حتماً باید آزمایش کرونا داشته باشند و هیچ گونه اغماضی پذیرفتنی نیست. ا

ستاندار به برگزاری امتحانات دانشگاه‌ها و مدارس نیز اشاره کرد و افزود: رانندگان سرویس‌های مدارس همچون رانندگان خودرو‌های ناوگان عمومی باید واکسینه شوند. 

اسدالله عباسی به توزیع به موقع دارو در استان هم اشاره کرد و گفت : چیزی به نام کسری یا کمبود دارو در استان وجود ندارد. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان هم در این نشست با اشاره به بستری ۱۵۰ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان گفت: بیش از ۵۰ درصد افرادی که به کرونا مبتلا میشوند هیچ واکسنی دریافت نکردند. 

دکتر سالاری افزود : تاکنون بیش از ۹۴ درصد مردم گیلان واکسن نوبت نخست را دریافت کرده‌اند. 

سرهنگ حبیبی ، جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در بسیج اقشار و متخصصان نیز به اجرای گام ششم طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و از آمادگی برای احیا و تلفیق مراکز واکسیناسیون به ویژه به شکل مردم محور و در محلات مختلف خبر داد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان