جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - استاندار گیلان با بیان اینکه هیچ گونه کمبود و گرانی اقلام دارویی در استان وجود ندارد بر لزوم فعالیت مستمر تیم های نظارتی و برخورد با متخلفان در این ارتباط تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری گیلان، اسدالله عباسی روز شنبه در جلسه ستاد مدیریت کرونا گیلان در استانداری با تاکید بر تقویت پوشش بیمه تکمیلی بیماران در بیمارستان ها اظهار داشت: در ارتباط با ارائه پوشش بیمه درمان تکمیلی در بیمارستان ها باید نظارت کافی انجام گیرد تا هزینه های گزاف بر بیماران تحمیل نشود.

وی با اشاره به گسترش سویه امیکرون در برخی کشورها اضافه کرد: لازم است با آگاهی بخشی به جامعه و تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی، از ابتلا و گسترش این سوبه جلوگیری شود.

نماینده عالی دولت در استان گیلان رصد، پایش مستمر مرزها و انجام تست کرونا برای اتباع بیگانه را مهم دانست و خاطر نشان کرد: در اماکن سرپوشیده و اجتماعات نیز باید به رعایت دستورالعمل های بهداشتی پایبند بود.

رئیس ستاد مدیریت کرونای گیلان در ادامه واکسیناسیون رانندگان سرویس مدارس را مانند دیگر رانندگان شبکه حمل و نقلی را ضروری دانست و گفت: لازم است در این باره اطلاع رسانی کافی صورت گیرد.

عباسی در بخش دیگری از سخنانش در جلسه ستاد مدیریت کرونا گیلان با قدردانی از حضور پرشور مردم در مراسم یوم الله نهم دی روز اظهار داشت: اطمینان دارم در مراسم بزرگداشت سالروز شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی نیز شاهد حضور مردم بصیر و انقلابی استان هستیم.

وی با اشاره به تشییع پیکر هشت شهید گمنام در سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) بر لزوم هم افزایی دستگاه های متولی برای اجرای هرچه بهتر مراسم تاکید کرد و افزود: شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، اسطوره دینداری و ولایتمداری هستند که رهبر معظم انقلاب و رییس جمهوری نیز بر لزوم بزرگداشت آنان تاکید داشته و دارند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان