جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- سرپرست سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به آغاز مانور سراسری بازرسی و نظارت بر بازار کالاهای اساسی، گفت: ۲۸ گروه بازرسی در قالب ۱۰۶ بازرس بر بازار کالاهای اساسی نظارت می کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، صالح محمدی بعد از ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز مانور سراسری بازرسی و نظارت بر بازار کالاهای اساسی کشاورزی، اظهار کرد: با دستور وزیر جهاد و برای بهره گیری از روش های هوشمند در توزیع، ساماندهی و نظارت، سازمان مرکزی تعاون روستایی و شرکت پشتیبانی امور دام از تمام شرکت های دانش بنیان که در زمینه هوشمند سازی بازار محصولات غذایی فعالیت کنند، حمایت می کند.

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی گیلان تأکید کرد: با توجه به اینکه مواد غذایی و کشاورزی، مصرف روزانه مردم محسوب می شود و اهمیت این موضوع برای مقام عالی وزارتخانه رصد و نظارت بر بازار به صورت روزانه صورت می گیرد.

وی اظهار کرد: ۲۸ گروه بازرسی در استان گیلان در قالب ۱۰۶ نفر بازرس تا پایان سال وظیفه نظارت بر واحدهای صنفی محصولات کشاورزی را بر عهده دارند.

محمدی افزود: در این مانور بازرسان جهاد کشاورزی، اصناف و بسیج کار نظارت مستمر بر بازار کالاهای اساسی کشاورزی را انجام می دهند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان