جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- مردم ولایتمدار و مومن شهرهای مختلف استان گیلان همزمان با سراسر کشور در اجتماع بزرگ گرامیداشت حماسه ۹ دی حضور یافتند.

به گزارش خبرنگار مهر، از ساعت ۱۰ صبح امروز میدان شهدای ذهاب شهر رشت شاهد حضور پرشور و با بصیرت مردم ولایت مدار، مؤمن و شهید پرور این شهر در اجتماع بزرگ گرامیداشت حماسه ۹ دی است.

همه اقشار مردم از زن و مرد، پیر و جوان، مسئول و غیر مسئول آمده اند تا بار دیگر به همه جهان نشان دهند که تا زنده اند پیرو خط ولایت فقیه و سرباز انقلاب و نظام هستند.

حاضران در تجمع میدان شهدای ذهاب رشت با در دست داشتن تصاویری از امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و با سربندهای «یا حسین (ع)»، «یا زهرا (س)» با شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر ضد ولایت فقیه» بار دیگر پشتیبانی خود از رهبری، نظام و انقلاب را اعلام کردند.

بر اساس گزارش های دریافتی در شهرهای مختلف استان گیلان نیز مردم با حضور پرشور خود بار دیگر نشان دادند که تا پای جان پشت انقلاب و نظام و رهبری ایستاده اند و به هیچ کسی اجازه نمی دهند که نگاه چپ به این آب و خاک بیاندازد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان