جستجوگر خبری شهرستان شفت

رئیس پلیس راه گیلان از وقوع ۳۰ درصد تصادفات منجر به فوت ، در روز های پایانی در استان تا پایان آذر امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ سرهنگ جاور صفاری گفت : به دلیل تعطیلی ادارات در روز‌های پایانی هفته و افزایش سفر‌ها در این بازه زمانی ، آمار تصادفات از ابتدای امسال تا پایان آذر نشان می‌دهد، ۳۰ درصد تصادفات منجر به فوت در روز‌های پایانی هفته یعنی پنجشنبه و جمعه رخ داده است.

وی با اشاره به تعطیلات آخر هفته‌ها و احتمال افزایش تردد وسایل نقلیه در جاده‌های گیلان افزود : برای پیشگیری از وقوع تصادفات مرگبار در جاده‌های استان، رانندگان برای حفظ جان خود و سرنشینان ، حتما باید قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

رئیس پلیس راه گیلان با بیان اینکه برنامه‌ریزی لازم برای حضور فعال‌تر ماموران پلیس راه در جاده‌های مواصلاتی استان در روز‌های پایانی هفته انجام شده، گفت: توقیف خودرو با تخلفات حادثه‌ساز به مدت ۷۲ ساعت، معرفی رانندگان با رفتار‌های هنجارشکنانه به مرجع قضائی و اعمال نمره منفی از اقدامات پلیس در این برنامه ریزی است. 

سرهنگ جاور صفاری افزود : خانواده‌هایی که در روز‌های پایانی هفته قصد مسافرت دارند با مدیریت زمان سفر خود از بروز ترافیک در جاده‌های برون شهری استان جلوگیری کنند.

وی گفت : کوچک‌ترین خطا ، بزرگترین حادثه را رقم می‌زند پس همه رانندگان باید در روز‌های پایانی هفته، با رعایت قوانین و مقررات و پرهیز از سرعت و سبقت‌های مخاطره‌آمیز، سفر خوبی را برای خود و خانواده رقم بزنند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان