جستجوگر خبری شهرستان شفت

فومن- نماینده فومن و شفت در مجلس با اشاره به اینکه دولت امروز وارث اقتصاد ورشکسته ای است، گفت: محاکمه مسببان وضعیت موجود کشور مطالبه جدی مردم است.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل بهروزی فر عصر دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری فومن با اشاره به مشکلات این شهرستان، اظهار کرد: دغدغه ها بسیار زیاد است.

وی با بیان اینکه تغییر و تحول می تواند بر روی روند کاری یک مجموعه تأثیر داشته باشد، افزود: شهرستان فومن در دوره ها و دولت های گذشته به جایگاه اصلی خود نرسیده است.

نماینده فومن و شفت در مجلس با اشاره به مشکلاتی که از دولت گذشته باقی مانده که دولت فعلی باید هم به آن تعهدات عمل و هم مشکلات را برطرف کند، گفت: امروز دولت جدید وارث اقتصاد ورشکسته ای است.

وی با بیان اینکه اقتصادی که بیشترین وابستگی را به فروش و قیمت نفت داشته باشد وضعیتی بهتر از امروز نخواهد داشت، افزود: که بیشترین تکیه آن به نفت باشد اقتصادش اینگونه است.

بهروزی فر با اشاره به ثروت های فراوان ایران و با بیان اینکه متأسفانه این ثروت توسط عده ای به تاراج رفته است، ادامه داد: مردمی که در تمام ۴۰ سال گذشته در صحنه های مهم و حساس حضور داشته اند امروز در تنگناهای اقتصادی هستند و این دور از شأن این ملت است.

وی با تأکید بر اینکه مسببان وضعیت امروز کشور و مردم باید محاکمه شوند، اضافه کرد: در دیدار کمیسیون اجتماعی مجلس با رئیس قوه قضائیه این موضوع مطرح و گفته شد مردم خواهان اجرای عدالت در این زمینه هستند.

نماینده فومن و شفت در مجلس با اشاره به اینکه مسئولان رسیدن به مسئولیت را به واسطه خون شهدا دارند، تصریح کرد: داشتن روحیه انقلابی و جهادی برای مدیران لازم و ضروری است.

وی با بیان اینکه مدیران نباید با رفتار و عملکرد خود بی اعتمادی مردم را بیشتر کنند، افزود: پناهگاه مردمی با مشکلات اقتصاد و معیشتی رو به رو هستند فرمانداری یا ادارات است لذا مسئولان باید برخورد درستی داشته باشند.

در پایان این جلسه با تشکر و قدردانی از زحمات «محمدرضا محسنی» فرماندار سابق فومن، «موسی فکور» به عنوان سرپرست فرمانداری این شهرستان معرفی شد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان