جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - پیکر مطهر شهید تازه تفحص شده "رضا صادق محبوب" روز یکشنبه در زادگاهش روستای مرداب سر بخش کلاچای شهرستان رودسر آرام گرفت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، پیکر مطهر این شهید تازه تفحص شده اهل شهرستان رودسر استان گیلان روز یکشنبه در میان حزن و اندوه اقشار مختلف مردم ، مسئولان شهرستان رودسر، مسئولان نظامی و انتظامی این شهرستان تشییع و به خاک سپرده شد.

مراسم تشییع پیکر این شهید مطهر نیز، روز پنجشنبه ابتدا در رشت با حضور اسدالله عباسی استاندار گیلان، سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان و سایر مسئولان ارشد این استان و اقشار مختلف مردم نیز در رشت تشییع شده بود و امروز نیز مراسم تشییع در زادگاهش برگزار و سرانجام پیکر مطهر این شهید والامقام در روستای مرداب سر بخش کلاچای شهرستان رودسر به خاک سپرده شد.

رضا صادق محبوب متولد دوم شهریور ۱۳۴۶ اهل روستای مرداب سر بخش کلاچلای شهرستان رودسر استان گیلان و از رزمندگان تیپ ۱۱۶ زرهی قزوین که سال ۶۷ در منطقه شرهانی به شهادت رسید.

پس از ۳۳ سال انتظار، پیکر مطهر شهید تازه تفحص شده رضا صادق محبوب از طریق آزمایش DNA شناسایی شد.

استان گیلان در دوران هشت سال دفاع مقدس بیش از هشت هزار شهید نثار دفاع از میهن اسلامی و آرمان های انقلاب کرد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان