جستجوگر خبری شهرستان شفت

امام جمعه املش گفت: حضور به موقع مردم بصیر ایران در حماسه ۹دی، سیلی و پاسخ کوبنده ای به تمامی یاوه گویان داخلی و خارجی بود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان؛  امام جمعه املش در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با اشاره به فتنه‌های دشمنان در طول انقلاب اسلامی گفت: مردم بصیر ایران در حوادث گوناگون نشان دادند با تبعیت از رهبری مقابل هرگونه توطئه می‌ایستند و اوج بصیرتشان نیز در ۹ دی ۸۸ بود که باعث کوری چشم فتنه شد.

حجت الاسلام والمسلمین علی رنجبر در ادامه ضمن محکوم کردن تهدیدات نظامی اخیر دشمن، از همه‌ی نیرو‌ها و فرماندهان شرکت کننده در رزمایش اخیر در جنوب کشور تشکر و قدردانی کرد و گفت:اگر همه دشمنان باهم متحد شوند بازهم در برابر قدرت دفاعی ملت بزرگ ایران اسلامی محکوم به شکست خواهند بود و این را بدانند که پاسخ نیرو‌های مسلح ایران بسیار سخت و دردناک است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به برخی مشکلات این شهرستان از جمله توقف پروژه مجتمع فرهنگی هنری املش که با پنج میلیارد تومان اعتبار از محل سفر رئیس جمهور قبلی به گیلان تامین شده اشاره کرد و گفت: این پروژه نیاز شهرستان املش بوده، اما مدتی است که متوقف شده است.

وی در ادامه به توقف پروژه آب رسانی بهشت آباد رانکوه نیز اشاره کرد و گفت: به رغم پیشرفت بسیار زیاد این پروژه و وعده‌ی مسئولان مربوطه به مردم مبنی بر افتتاح آن در دهه‌ی فجر امسال، اجرای این طرح هم آن متوقف شده است.

امام جمعه املش در ادامه گفت: شهرستان املش به لحاظ منابع آب‌های زیرزمینی بسیار فقیر است و در زمان بحران و خشکسالی با چالش فراوانی مواجه می‌شود و یکی از کار‌های اساسی و ضروری این است که رودخانه‌ها و نهر‌ها هرچه زودتر لایه روبی و ساماندهی شوند و کشاورزان شالیکار با استفاده از آب‌های ناشی از نزولات آسمانی کار شخم زمستانی را شروع نمایند.

وی در پایان ضمن تشکر از خدمات محمد رنجبر در مدت ۲۵ماه فرمانداری املش، از مختار رضایی سرپرست فرمانداری جدید املش خواست که برای رفع مشکلات باقیمانده شهرستان املش که بسیار محروم است تلاش فراوان نماید.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان