جستجوگر خبری شهرستان شفت

در مراسمی با قدردانی از محمد رنجبر، مختار رضایی سرپرست فرمانداری املش معرفی شد

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان ، معاون سیاسی امنیتی استاندار در آئین تکریم و معارفه فرماندار املش گفت: دولت با وجود همه مشکلات و موانع بسیار بدور از نگاه سیاسی و بهره گیری از نظر کارشناسان خبره و صاحب نظر در امور مختلف در راه تحقق و عملیاتی کردن وعده‌هایی است که به مردم داده و برای رفع مشکلات مردم به ویژه مناطق محروم تلاش می‌کند.
حسین مصطفی پور با بیان اینکه اقتصاد و حل مشکلات معیشتی از اولویت‌های دولت در کشورست گفت: حل مشکلات مردم باید در اولویت کاری فرمانداران باشد
وی همچنین بر رفع موانع توسعه شهرستان املش نیز تاکید کرد.

نماینده مردم املش و رودسر هم در این مراسم با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم فشار خواستار همت جهادی مسوولان برای حل مشکلات شد.
حجت الاسلام محمد صفری در ادامه با اشاره به مشکلات املش افزود: هم اکنون ۴۰درصد آب شرب املش از سفید آب رحیم آباد تامین می‌شود و هنوز مخزن ذخیره آب کافی برای املش احداث نشده است.
وی تصریح کرد:املش به لحاظ اجرای طرح هادی از ۳۶ درصد شاخص‌ها برخوردار است و این درحالیست که میانگین استانی به ۹۵ درصد رسیده است.
حجت الاسلام والمسلمین علی رنجبر امام جمعه املش هم در مراسم تکریم و معارفه فرماندار املش گفت: مسئولان در خدمت کردن به مردم لحظه‌ای دریغ نکنند و با حضور در روستا‌های دورافتاده به مردم این مناطق بیشتر توجه داشته باشند.



نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان