جستجوگر خبری شهرستان شفت

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار صومعه سرا : برای جلوگیری از بیماری آنفولانزای پرندگان موازین بهداشتی در تمامی واحدهای مرغداری این شهرستان باید بیشتر از گذشته رعایت شود .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار صومعه‌سرا: برای جلوگیری از بیماری آنفولانزای پرندگان موازین بهداشتی در تمامی واحد‌های مرغداری این شهرستان باید بیشتر از گذشته رعایت شود.
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز گیلان، محمد حیدری در جلسه پیشگیری از آنفولانزای فوق حاد پرندگان با اشاره به اینکه صومعه‌سرا قطب تولید مرغ گوشتی گیلان است گفت: برای جلوگیری از بیماری آنفولانزای پرندگان موازین بهداشتی در تمامی واحد‌های مرغداری این شهرستان باید بیشتر از گذشته رعایت شود.
وی افزود: برای جلوگیری از از شیوع احتمالی آنفولانزای پرندگان ذیح طیور بومی در بازار‌های محلی وشکار، خرید و فروش پرندگان شکاری و مهاجر در این شهرستان ممنوع است و با متخلفین برخورد می‌شود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار صومعه‌سرا بر نظارت مستمر دامپزشکی در کشتارگاه‌های ذبح مرغ و مراکز تولید و فروش مرغ تاکید کرد و گفت: کلاس‌های آموزشی برای دهیاران و شورا‌های اسلامی جهت شناسایی و نحوه مقابله با آنفولانزای فوق حاد پرندگان در روستا‌ها برگزار می‌شود و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک سریعا به دامپزشکی اعلام کنند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان