جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - نخستین انتخابات هیات های ورزشی کشور با شیوه نامه جدید وزارت ورزش روز شنبه با انتخاب رییس هیات دوچرخه سواری گیلان در رشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در شیوه نامه جدید وزارت ورزش و جوانان برای انتخابات هیات های ورزشی استانها، ۱۹ عضو مجامع به ۳۰ عضو افزایش یافت و همچنین اعضای مجمع باید به نفرات پیشنهادی رئیس هیات جدید برای معرفی اعضای هیت رئیسه نیز، رای دهند.

در جریان انتخابات ریاست هیات دوچرخه سواری استان گیلان که با حضور ۲ نامزد و در مهمانسرای المپیک مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت برگزار شد، «سیدایمان دلیل حیرتی» با کسب ۲۸ رای از ۲۹ آرای ماخوذه، به مدت چهار سال دیگر در سمت خود ابقا شد.

دلیل حیرتی پیش از این نیز، به مدت هشت سال به عنوان رئیس هیات دوچرخه سواری استان گیلان فعالیت داشت و با توجه به انتخاب وی برای سومین دوره متوالی، چهار سال دیگر در این سمت به فعالیت خود ادامه می دهد.

محسن حبیبی دیگر کاندیدای احراز پست ریاست هیات دوچرخه سواری گیلان قبل از آغاز رای گیری از سمت خود انصراف داد و یکی از اعضای مجمع انتخابات نیز ، رای سفید داد.

همچنین با پیشنهاد رئیس جدید هیات دوچرخه سواری گیلان، مبنی به معرفی نفرات هیات رئیسه ، آذرخسروی با کسب ۲۴ رای به عنوان نایب رئیس، سیدمحسن دلیل حیرتی با ۲۸ رای به عنوان کارشناس خبره، مرجان نوری با ۲۳ رای به عنوان خزانه دار و هادی مهدی زاده با کسب ۲۶ رای به عنوان عضو هیات رئیسه هیات دوچرخه سواری گیلان انتاخاب شدند.

امیدوار به حضور دوچرخه سواری  از گیلان در بازی های آسیایی هستیم

مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان نیز در جریان مجمع انتخابات رئیس هیات دوچرخه سواری این استان اظهار داشت: اتفاقات و برنامه های خوبی را طی چند سال اخیر از هیات دوچرخه سواری گیلان شاهد بودیم که شور و نشاطی را به ورزش این استان آوردند.

مریم بخشی افزود: به دلیل شرایط کرونایی طی ۲ سال اخیر، در حوزه همگانی فعالیت های بسیار مناسبی در رشته دوچرخه سواری انجام شد و امید است که سایر دستگاه ها و نهادها به خصوص شهرداری ها از هیات های ورزشی همانند دوچرخه سواری حمایت بیشتری داشته باشند تا شاهد رشد و شکوفایی بیشتر ورزش در گیلان باشیم.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان به دوچرخه سواران این استان نیز اشاره و بیان کرد: با توجه به برپایی اردوی تیم ملی دوچرخه سواری در رشت و همچنین داشتن استعداد و پتانسیل مناسب، امیدواریم که سهمیه ای از استان گیلان در تیم ملی دوچرخه سواری برای بازیهای آسیایی داشته باشیم.

در انتخابات ریاست هیات دوچرخه سواری استان گیلان علاوه بر حضور اعضای مجمع این هیات، رسول هاشم کندی سرپرست فدراسیون ، فرهنگ شادنیا دبیر فدراسیون دوچرخه سواری و مسئولان اداره ورزش و جوانان گیلان حضور داشتند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان