جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به بارش شدید برف در برخی از محورهای کوهستان استان گفت: ارتفاع برف در محور اسالم - خلخال و گردنه الماس به بیش از ۵۰ سانتیمتر و محور پونل - خلخال به ...

فریبرز مرادی شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه در برخی محورها نیز بارش خفیف برف گزارش شده است، اظهار داشت: در محور سیاهکل-دیلمان نیز ارتفاع برف ۱۵ تا ۲۰ سانتیمتر و محور رودسر - لات محله ۵۰ سانتیمتر گزارش شده است.

وی اظهار داشت: بارش برف در محور شفت-امامزاده ابراهیم و امامزاده اسحاق، محور فومن - ماسوله بین حدود ۱۰ سانتیمتر و محور بهارستان-آقچای در حدسفیدپوش رسیده است.

مدیرکل راهداری گیلان گفت: در بر خی محورها نیز همچون محور بلوردکان-خصیب دشت-هالیدشت برف با ارتفاع ۱۵ تا ۲۰ سانتیمتر، ماسال-گیلوان سفیدپوش و مه غلیظ و زیاز-شوک ۲۰ تا ۳۰ سانتیمتر و شوک- ملکوت  ۱۵ تا ۲۰ سانتیمتر رسید که بارش در حال حاضر متوقف شده است.

مرادی اظهار داشت: ارتفاع برف در  گردنه حیران در محور آستارا-اردبیل تا ۱۵ سانتیمتر و کوهین در محور لوشان-قزوین در حد سفیدپوش گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در مابقی محورهای استان با ش باران را داریم ، گفت: درحال حاضربه غیر از محور پونل-خلخال که بدلیل نبود ایمنی کافی مسدود است مابقی محورهای استان باز و تردد در آنها جریان دارد. 

مدیرکل راهداری حمل و نقل جاده ای گیلان از رانندگان خواست برای تردد در جاده های کوهستانی و برف گیر حتما زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشید.

مرادی افزود: شماره تلفن ۱۴۱ مرکز مدیریت راههای استان گیلان بصورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شهروندان در خصوص وضعیت جوی و ترافیکی تمامی محورهای مواصلاتی گیلان و محورهای ارتباطی استان های همجوار می باشد.

هواشناسی گیلان روند کاهش دما ، باران ، وزش باد بعضی نقاط شدید  و در ارتفاعات و دامنه ها بارش برف و کولاک را تا فردا شنبه پیش بینی کرد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان