جستجوگر خبری شهرستان شفت

در مراسمی با حضور معاون وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری فرید نجفی ، سرپرست ریاست دانشگاه گیلان شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز گیلان، فرید نجفی عضو هیات علمی و استاد دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه گیلان که پیش از این معاون اداری و مالی و رئیس دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی نیز بود به عنوان سرپرست ریاست دانشگاه گیلان معرفی شد.
معاون امور دانشجویی وزیر علوم در این مراسم با تأکید بر ادامه روند اثرگذاری دانشگاه گیلان در تولیدات علمی و فناوری در سطح کشور گفت: این دانشگاه با مرجعیت علمی خود باید در سطح جهانی نیز اثرگذار باشد.
هاشم داداش پور افزود: دانشگاه گیلان در دوره مدیریت جدید باید در راستای گام نهادن ایران اسلامی در ایجاد تمدن اسلامی فعال باشد.
وی گفت: شناسایی نیازهای جامعه محلی و ارائه راه حل عملی نیز از مهم ترین وظایف دانشگاه در دوره ریاست جدید خواهد بود.
محمدرضا احمدی سنگری نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی نیز به تربیت دانشجویان انقلابی در دانشگاه تأکید کرد و گفت: نباید دانشجو در دانشگاه طوری تربیت شود که دین گریز باشد.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گیلان هم با اشاره به نقش مهم دانشگاه در امر انسان سازی گفت: گفتمان دانشگاه باید اخلاق اسلامی باشد.
حجت الاسلام علی محمد عباسی اظهار داشت: ایجاد امید، مشاهده موفقیت های عظیم علمی، تولیدات علمی برای حل مشکلات، تربیت نیروی مومن، متعهد، واقعیت گرا و آرمان خواه در دانشگاه از عوامل ارتقاء و توسعه فضای علمی کشور است.
دکتر احمد رضی رییس پیشین دانشگاه گیلان نیز گفت: در راستای ایجاد فضای آرام و همکاری دانشگاهیان، دانشگاه گیلان توانست از سطح دوم به گروه اول رتبه بندی دانشگاه های کشور ارتقاء یافت.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان