جستجوگر خبری شهرستان شفت

نخستین گروه زائران عتبات و عالیات استان گیلان پس از کاهش شیوع بیماری کرونا، ساعت ۲۴ دیشب از رشت عازم تهران و از آنجا راهی نجف اشرف شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان؛ مدیر حج و زیارت گیلان با بیان اینکه تعداد این زائران ۴۸ نفر است گفت: این زائران با اتوبوس به فرودگاه امام خمینی تهران رفتند تا از طریق پرواز نجف اشرف به عتبات عالیات مشرف شوند.
حسن فعال با بیان اینکه این سفر زائران، پس از همه گیری ویروس کرونا، نخستین کاروان از گیلان به عتبات عالیات است، اضافه کرد: این ۴۸ زائر، سه روز در نجف، سه روز در کربلا و یک روز در کاظمین اقامت دارند و پس از یک هفته از طریق اتوبوس و مرز مهران به کشور بازمی گردند.
وی ویژگی این دوره از سفر زائران گیلانی به عتبات و عالیات را مدیریت استانی خدمات سفر عنوان کرد و افزود: از این پس تمامی مراحل رزرو هتل و ارایه‌ی خدمات رفاهی و زیارتی زائران از طریق نمایندگان حج و زیارت استان در عتبات برنامه ریزی می‌شود که این مهم زمینه‌ی ارتقاء خدمات به زائران را بیش از پیش فراهم خواهد کرد.
مدیر حج و زیارت گیلان گفت: از این پس متناسب با شرایط بهداشتی و حفظ سلامت جامعه، سفر به عتبات عالیات با محوریت حج و زیارت استان تداوم خواهد داشت.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان