جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گزارش ۸دی، فرمانده انتظامی شفت در تشریح تصاویر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ضرب و شتم کارمند یکی از بانک های شفت گفت: براساس تحقیقات، متهم اصلی با فرد مجروح در موضوع خرید و فروش دام، درگیری و اختلاف ...

به گزارش ۸دی، فرمانده انتظامی شفت در تشریح تصاویر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ضرب و شتم کارمند یکی از بانک های شفت گفت: براساس تحقیقات، متهم اصلی با فرد مجروح در موضوع خرید و فروش دام، درگیری و اختلاف مالی و شخصی داشته است.

وی با بیان اینکه هر ۳ ضارب متواری این درگیری شناسایی و برابر هماهنگی قضایی احضار شدند، افزود: پرونده متهمان به مرجع قضایی ارسال شد.

سرهنگ عبدالعلی شعبانی با تاکید بر اینکه تایید و تشخیص اتهامات وارده بر افراد و اثبات وقوع جرم منوط به انجام تحقیقات تکمیلی و رای صادره از سوی مرجع قضایی است، گفت: با تحقیقات مشخص شد متهم اصلی با فرد مجروح در موضوع خرید و فروش دام، درگیری و اختلاف مالی و شخصی داشته است.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه ضاربان سابقه کیفری نداشتند، بیان کرد: پرونده با پیگیری پلیس تکمیل و متهمان پس از اعزام به دادسرا و هماهنگی قضایی روانه زندان شدند.

در پایان با بیان اینکه اقدامات پلیس در بررسی و کشف جرم مانند احضار، جلب، توقیف و دستگیری با هماهنگی قضایی صورت می پذیرد، عنوان کرد: حفظ نظم و امنیت مردم خط قرمز پلیس است و افرادی که بخواهند آن را خدشه دار کنند برابر قانون با آن ها برخورد خواهد شد.

 

https://cdn.8deynews.com/uploads/2021/12/video_2021-12-20_20-04-13.mp4


نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان