جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- سخنگوی علوم پزشکی گیلان با اشاره به بستری ۱۸۵ بیمار کرونایی در بیمارستان های استان گفت: شهروندان بدانند خطر «اومیکرون» بسیار جدی است.

به گزارش خبرنگار مهر، فردین مهرابیان ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت آمارهای کرونایی در استان گیلان، اظهار کرد: روند کرونا در گیلان ثابت است.

وی با بیان اینکه در شبانه روز گذشته ۵۲ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های گیلان بستری شدند، گفت: هم اکنون ۱۸۵ بیمار کرونایی در بیمارستان های خصوصی و دولتی استان گیلان بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در ادامه با تأکید بر ضرورت توجه به واکسیناسیون برای افزایش سطح ایمنی استان، اضافه کرد: در واکسیناسیون دُز اول و دوم گیلان وضعیت خوبی دارد.

وی با بیان اینکه باید در تزریق دُز سوم واکسن برای گروه های واجد شرایط به ویژه با شیوع سویه جدید کرونا جدیت و سرعت داشت ادامه داد: رعایت شیوه نامه نیز باید در کنار توجه به واکسیناسیون مورد توجه شهروندان قرار گیرد.

مهرابیان با اشاره به وخامت حال ۴۰ بیمار کرونایی و بستری در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان ها، اضافه کرد: ۶ بیمار امروز به این بخش منتقل شدند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان