جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- معاون جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به پرداخت تسهیلات اشتغالزایی بخش کشاورزی در ۱۰ رسته، گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۲۲۶ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، بهمن علیزاده شامگاه شنبه در گفتگو با بخش خبر شبکه باران، اظهار کرد: سازمان جهاد کشاورزی در راستای حمایت از سرمایه گذاران بخش کشاورزی هر ساله اقدام به شناسایی و معرفی متقاضیان اجرای طرح های کشاورزی به بانک ها می کند.

وی با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون بیش از هزار و ۵۴۸ فقره تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است، گفت: مجموع تسهیلات پرداخت شده بیش از ۲۲۶ میلیارد تومان است.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به تنوع در پرداخت تسهیلات، ادامه داد: وجود این تنوع سبب شده که متقاضیان نسبت به دریافت این منابع خوب اعتباری اقدام کنند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مبنای معرفی متقاضیان خود اظهاری است، گفت: متقاضیان برای دریافت این تسهیلات می توانند به سامانه «سی تاب»، «بهین یاب» مراجعه و نسبت به خود اظهاری و درخواست تسهیلات اقدام کنند.

علیزاده با اشاره به میزان سود تسهیلات پرداختی، اضافه کرد: در زمینه مکانیزاسیون ۱۵ درصد، رونق تولید ۱۸ درصد، در مشاغل خانگی ۴ درصد، در بند الف تبصره ۱۸ نیز میزان سود بین ۱۰ تا ۱۲ درصد است.

وی با بیان اینکه این تسهیلات در همه بخش های کشاورزی پرداخت می شود، گفت: این تسهیلات در قالب ۱۰ رسته کشاورزی پیش بینی شده و متقاضیان درخواست خود را مطرح و بعد از بررسی و تأیید اقدامات لازم انجام می شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان