جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان در مقایسه با سایر استان ها از امتیازات کمتری برخوردار هستند، گفت: رسانه ها باید مطالبه گر باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا ثقتی بعد از ظهر شنبه در نشست با اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات گیلان با اشاره به اینکه مطالبه گری در هر زمینه ای نتیجه بخش است، اظهار کرد: امروزه در صورت نداشتن قدرت سخت افزاری، قدرت نرم افزاری هم وجود ندارد.

وی گیلان را مهد فرهنگ و هنر و رسانه دانست و افزود: رسانه ها زبان گویای مردمی هستند که خواسته هایشان به گوش مسئولان نمی رسد.

ثقتی با بیان اینکه هنرمندان و نویسندگان گیلان نسبت به استان های دیگر از امتیازات کمتری برخوردار هستند، اضافه کرد: دولت سیزدهم با شعار دولت مردمی و عدالت محور بر روی کار آمده و رسانه ها می توانند در راستای اجرای سیاست های دولت، علاوه بر مطالبه گری، کمک حال و بازوی این دولت باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه گزارش های علمی و تخصصی در خصوص مشکلات شهر و مردم رابزنی ها را برای دریافت امتیازات و رفع مشکلات راحت تر می کند، تصریح کرد: گیلان در تعداد روزنامه ها جایگاه هفتم، در تعداد پایگاه های خبری جایگاه سوم و در تعداد رسانه های دارای مجوز، جایگاه ششم کشور را به خود اختصاص داده و با این ظرفیت موجود یقیناً رسانه های گیلان می توانند در مطالبه گری و رفع مشکلات مردم عملکرد بیشتری داشته باشند.

ثقتی تاکید کرد: در صورتی که رسانه های گیلان به خود باوری برسند می توانند علاوه بر خارج شدن از مسیر روزمرگی، جایگاه بهتری را در بین رسانه های کشور از آن خود کنند.

وی ادامه داد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان امتیاز دادن به رسانه هایی را که با رعایت چارچوب ها و به صورت مطالبه گرانه فعالیت می کنند در دستور کار خود دارد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان