جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- سخنگوی علوم پزشکی گیلان گفت: بر اساس آخرین آمارهای اعلام شده همه شهرستان های استان گیلان به جز رودبار در وضعیت آبی قرار دارند.

فردین مهرابیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت شهرستان استان گیلان از نظر رنگ بندی های کرونایی، اظهار کرد: بر اساس اعلام وزارت بهداشت تنها یک شهرستان گیلان در وضعیت زرد قرار دارد.

وی با بیان اینکه رودبار تنها شهرستان گیلانی است که در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد، ادامه داد: ۱۷ شهرستان دیگر در وضعیت آبی قرار دارند.

سخنگوی علوم پزشکی گیلان با اشاره به ثبات در وضعیت کرونایی استان طی روزهای و هفته های اخیر، گفت: تداوم این روند نیازمند مشارکت و همکاری مردم و رعایت شیوه نام های بهداشتی است.

وی همچنین به وضعیت واکسیناسیون در استان اشاره و با بیان اینکه گیلان همچنان در سطح در جایگاه نخست قرار دارد، ادامه داد: حدود ۴۵۰ پایگاه واکسیناسیون در سطح استان و بیش از ۲۰۰ پایگاه و مرکز در شهرستان رشت اقدام به واکسیناسیون شهروندان می کنند.

مهرابیان با بیان اینکه بیش از ۲۰۰ بیمار کرونایی در بیمارستان های استان گیلان بستری هستند، اضافه کرد: در شبانه گذشته نیز ۴۵ بیمار جدید در بیمارستان ها پذیرش شدند.

وی با اشاره به وخامت حال ۵۱ بیمار کرونایی در سطح استان گیلان، گفت: ۵۲ بیمار در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند و ۱۳ بیمار جدید نیز به این بخش منتقل شدند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان