جستجوگر خبری شهرستان شفت

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان از تمدید مهلت شرکت در جشنواره ابوذر گیلان تا ۳۰ آذر خبر داد و گفت: آثار ارسالی باید از ابتدای دی ماه ۱۳۹۹ تا ۲۵ آذر ۱۴۰۰ در رسانه های مجازی و مکتوب استان منتشر شده باشند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، مهدی پارسا امشب در نشست با اعضای دبیرخانه هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان گیلان، اظهار کرد: با توجه به استقبال اصحاب رسانه و درخواست خبرنگاران و عکاسان، مهلت شرکت در جشنواره تا ۳۰ آذر ماه تمدید شد.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به اینکه تاکنون یک هزار و ۵۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده، بیان کرد: علاقه مندان می توانند آثار خود را در قالب های مصاحبه، تیتر، خبر، گزارش، یادداشت، مستند کوتاه، کلیپ، موشن گرافیک، کاریکاتور، اینفوگرافیک و عکس ارسال کنند.

وی با بیان اینکه آثار ارسالی باید از ابتدای دی ماه ۱۳۹۹ تا ۲۵ آذر ۱۴۰۰ در رسانه های مجازی و مکتوب استان منتشر شده باشند، افزود: علاقه مندان می توانند در هر بخش، پنج اثر خود را از طریق سایت ابوذر گیلان به نشانی www.abozargilan.ir به دبیرخانه هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر گیلان ارسال کنند.

پارسا به محورهای هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان گیلان اشاره کرد و گفت: امیدآفرینی (مطالبه گری، الگوسازی)، مردمی کردن دفاع و امنیت (امنیت پایدار) و روحیه جهادی و انقلابی (الگوهای اقدام انقلابی و روحیه جهای در بسیج) از جمله این محورها هستند.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به محورهای جشنواره ابوذر بیان کرد: آسیب های اجتماعی، مسائل صنفی خبرنگاران و اصحاب رسانه، دشمن شناسی، توان داخلی، خوداتکایی و مانع زدایی ها، سبک زندگی، مدیریت بر فضای مجازی، دفاع مقدس و ایثار و شهادت از دیگر محورهای جشنواره امسال ابوذر است.

وی، طلاق، اعتیاد، قاچاق، گران فروشی، محرومیت و ناکارآمدی مدیران و مسؤولان را از زیرمجموعه های محور آسیب های اجتماعی برشمرد و افزود: متاسفانه وجود آسیب های اجتماعی در گیلان زیبنده استان و کشور نیست و لذا اصحاب رسانه باید با آثار خود محتوای مناسب در این بخش را تولید کنند.

پارسا فرزندآوری، عفاف و حجاب، مواسات و انفاق، الگوی مصرف، نماز و امر به معروف و نهی از منکر را از زیرمجموعه های محور سبک زندگی دانست و گفت: خبرنگاران باید مواسات را محور کار رسانه ای خود قرار دهند، زیرا در شرایط کرونایی خیلی با این موضوع مواجه بودیم و ظرفیت بالایی دارد.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر مدیریت و تولید محتوا در فضای مجازی، اظهار کرد: در جشنواره امسال ابوذر، محور بومی با عنوان «نقش رسانه در احیای صنایع و کارخانجات تعطیل گیلان» داریم که امیدواریم آثار قابل قبولی در این زمینه ارسال شود.

وی با اشاره به افزودن جایزه ویژه شهدای رسانه در هفتمین دوره جشنواره ابوذر استان، افزود: از خبرنگاران درخواست داریم تا روایت های خود را درباره شهدای رسانه به جشنواره ارائه دهند.

به گفته پارسا، مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر، همزمان با سالروز تشکیل سازمان بسیج رسانه در نیمه دوم دی ماه امسال برگزار می شود.

انتهای پیام/۳۳۸۹نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان