جستجوگر خبری شهرستان شفت

استاندار گیلان در جمع جانبازان حاضر در رقابت های کشوری رالی در بندر انزلی ، گیلان را استانی با قابلیت های گردشگری سلامت عنوان کرد .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ اسدالله عباسی در جمع جانبازان شرکت کننده در چهاردهمین دوره مسابقات رالی خانوادگی جانبازان کشور که به میزبانی گیلان در شهرستان بندرانزلی در حال برگزاری است ، ورزش را عاملی اثرگذار در ترویج نشاط اجتماعی و تقویت سلامت جسم و روح دانست و گفت : برگزاری این مسابقات به تحقق این امر کمک می کند.

وی با اشاره به گردشگری سلامت ، گیلان را استانی عنوان کرد که می تواند میزبان گروه‌های مختلف ورزشی در این خصوص باشد.


استاندار گیلان جانبازان را سند زنده انقلاب و نظام اسلامی ایران و مدال آوران افتخار برای کشور خواند و گفت : وظیفه داریم برای خدمت رسانی به این عزیزان ، نهایت تلاش خود را به کار بگیریم.


وی با بیان اینکه جانبازان قهرمانان عرصه های فداکاری هستند ، حضور در جمع آنان را افتخاری برای خود خواند و به دستگاه‌های مختلف تأکید کرد که همکاری لازم برای تداوم برگزاری اینگونه مسابقات را انجام دهند.

اسدالله عباسی در ادامه ، همه گیری کرونا را عاملی در فاصله گرفتن از ورزش به دلیل محدودیت های اجتماعی به وجود آمده عنوان کرد و افزود : باید با برگزاری جشنواره های ورزشی در مسیر ترویج نشاط گام برداریم.

وی همچنین با حضور در جمع جانبازان شرکت کننده در مسابقات رالی خانوادگی قهرمانی کشور ، در فضایی صمیمی با آنان گفتگو کرد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان