جستجوگر خبری شهرستان شفت

چهاردهمین دوره مسابقات رالی خانوادگی جانبازان کشور در منطقه آزاد انزلی امروز با تقدیر از ۱۲ نفر برگزیده از سراسر کشور به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان؛ چهاردهمین دوره مسابقات رالی خانوادگی جانبازان کشور که با حضور ۹۰ خودرو و ۳۵۰ نفر از خانواده‌های جانبازان کشور به میزبانی گیلان از دیروز آغاز شده بود امروز با تقدیر از ۱۲ برگزیده در منطقه آزاد انزلی به کار خود پایان داد.

در این همایش علی اوسط اکبری مقدم رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی ، جانبازان را قهرمان قهرمانان و اسطوره اسطوره‌های بدون جایگزین نامید و گفت : جانبازان اسطوره‌ها یی هستند که در قلب تاریخ جای دارند و قلب تاریخ همیشه جاودانه است.

آیت ا.. سعید شاه آبادی از مدرسان حوزه علمیه قم و رئیس موسسه غدیر شناسی هم امروز در این مراسم گفت: هرگاه توانستید در راه خدا، دست از جان بشویید ، جانباز هستید و جانبازی درصد ندارد چرا که جانباز از جان خود گذشته و با خدا معامله کرده است.

عبدالله پاکاری ، مدیرکل بنیاد شهید گیلان نیز در این با اشاره به محدویت برنامه‌های میدانی بنیاد شهید به دلیل شیوع کرونا، گفت : ایثارگران و جانبازان گیلان در قالب ۱۲۰ گروه با سابقه در در ۲۲ رشته ورزشی فعالیت رسمی دارند ودر حال حاضر گیلان آماده است میزبان لیگ‌های استانی و کشوری در رشته‌های مختلف باشد.

چهاردهمین دوره مسابقات اتومبیلرانی کشور در ۴ کلاس برگزار شد که در کلاس جانبازان قطع نخاعی، مصطفی حدادی از تهران، کریم پیر خرد از آذربایجان شرقی و غلام عباس کلانتری از خراسان رضوی به ترتیب اول تا سوم شدند. 

در کلاس دوم جانبازان قطع نخاعی نیز سید محمدرضا میرشفیعی از تهران مقام اول ، اسدالله آشوری از قزوین مقام دوم و محمد علی پارسائیان از یزد مقام سوم را کسب کردند. 

در کلاس سوم جانبازان سالم تن (جراحات درونی)، علی بخشایش از تهران اول، حسین معینی از اصفهان دوم و علیرضا آزاد خانی از تهران سوم شدند.

همچنین در کلاس چهارم جانبازان یک عضو قطع، محمد حسین رادمنش از قزوین، حسین علی مقیم زاده از خوزستان و مجید شوندی از همدان، مقام‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

چهاردهمین دوره مسابقات رالی خانوادگی جانبازان کشور از دیروز با حضور خانواده‌های جانبازان کشور به میزبانی در گیلان آغاز شد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان