جستجوگر خبری شهرستان شفت

آئین اختتامیه چهاردهمین دوره مسابقات رالی خانوادگی جانبازان کشور در منطقه آزاد انزلی با معرفی نفرات برتر این مسابقات به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرانزلی، چهاردهمین دوره مسابقات رالی خانوادگی جانبازان کشور که با حضور نود خودرو و ۳۵۰ نفر از خانواده جانبازان کشور به میزبانی استان گیلان آغازشده بود با حضور خانواده شهدا و جانبازان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان، آیت الله شاه آبادی رئیس مرکز پژوهشی غدیر و مدیرکل ورزشی و اردویی بنیاد شهید کشور در مرکز همایش ها و نمایشگاه بین المللی منطقه آزاد انزلی به کار خود پایان داد.

جانبازان اسطوره های خدایی و تاریخی اند

علی اوسط اکبری مقدم رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی جانبازان را قهرمان قهرمانان و اسطوره اسطوره ها نامید و اظهار کرد: شما اسطوره های خدایی و تاریخی هستید که در دنیا جایگزینی ندارید زیرا ایثارتان با عشق و عاشقی همراه بوده و در قلب تاریخ جای دارند و قلب تاریخ همیشه جاودانه است.

کسی که سختی می کشد و شاکر است اجرش بیشتر است

آیت الله سعید شاه آبادی از مدرسین حوزه علمیه قم و رئیس مؤسسه غدیر شناسی نیز با بیان اینکه جانبازی یک عمل و یک نیت است اظهار کرد: اگر در جنگ و غیر جنگ، هرکجا که پای جان به میان آمد توانستید دست از جان بشویید، آن هنگام جانبازید.

وی با بیان اینکه کسی که سختی می کشد و شاکر است اجری بالاتر دارد، افزود: جانبازی درصد ندارد چراکه جانباز از جان خود گذشته و با خدا معامله کرده، او جان خود را در راه خدا نثار کرده و باید بدانیم که رضایت خدا از بهشت بالاتر است.

فعالیت ۱۲۰ تیم ورزشی سابقه و شناسنامه دار در تقویم ورزشی بنیاد شهید گیلان

عبدالله پاکاری مدیرکل بنیاد شهید گیلان نیز با اشاره به مشقت های ناشی از کرونا برای جانبازان و ایثار گران اظهار کرد: در سال های اخیر به علت کرونا برنامه های میدانی بنیاد شهید محدودتر شد اما از هر فرصت برای اجرای برنامه های مشابه استفاده کردیم.

وی با اشاره به فعالیت جانبازان و ایثارگران در ۲۲ رشته ورزشی بیان کرد: ۱۲۰ تیم ورزشی سابقه و شناسنامه دار در تقویم ورزشی بنیاد شهید گیلان صورت رسمی وجود دارد و بنیاد شهید باید در حوزه تربیت بدنی، فضایی برای نشاط جانبازان و ایثارگران ایجاد کند و در حال حاضر گیلان آماده است میزبان لیگ های استانی و کشوری در رشته های مختلف باشد.

برگزیدگان رالی خانوادگی جانبازان و ایثارگران

چهاردهمین دوره مسابقات اتومبیلرانی کشور در چهار کلاس برگزار شد که در کلاس جانبازان قطع نخاعی مصطفی حدادی از تهران، کریم پیر خرد از آذربایجان شرقی و غلام عباس کلانتری از خراسان رضوی به ترتیب اول تا سوم شدند.

در کلاس دوم جانبازان قطع نخاعی نیز سید محمدرضا میرشفیعی از تهران مقام اول، اسدالله آشوری از قزوین مقام دوم و محمدعلی پارسائیان از یزد مقام سوم را کسب کردند.

در کلاس سوم جانبازان سالم تن (جراحات درونی) علی بخشایش از تهران اول، حسین معینی از اصفهان دوم و علی رضا آزاد خانی از تهران سوم شدند و در کلاس چهارم جانبازان یک عضو قطع محمدحسین رادمنش از قزوین، حسین علی مقیم زاده از خوزستان و مجید شوندی از همدان مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

انتهای پیام/۳۳۸۹نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان